Andy Ruizas | Youtube.com nuotr.

Andy Ruizas | Youtube.com nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) Andy Ruizas sensacingai nokautavo britą Anthony Joshua ir susirinko keturis sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus.

Vaikystėje sunkiai besivertęs A.Ruizas už šią kovą uždirbo apie 5 mln. svarų sterlingų (6,35 mln. JAV dolerių), taip pagerindamas ankstesnį savo rekordą daugiau nei šešis kartus. Negana to, naujojo čempiono šeimos nariai dar sugebėjo pasipelnyti iš lažybų.

A.Ruizas buvo vadinamas beviltišku kovos autsaideriu, o jo galimybes laimėti lažybininkai vertino apie 9 proc. Visgi, A.Ruizo šeimos nariai neprarado tikėjimo saviškiu. Visi jie lažybų punktuose pastatė už saviškio pergalę ir kiekvienas laimėjo po 10 tūkst. JAV dolerių.

„Mano tėtis, mama ir brolis už mano pergalę uždirbo po maždaug 10 tūkst. JAV dolerių. Kiekvienas iš jų“, - sakė A.Ruizas, atvykęs į Jimmy Kimmelio laidą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.