Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) Andy Ruizas sensacingai nokautavo britą Anthony Joshua ir susirinko keturis sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus.

Čempiono diržus dėl neaktyvumo praradęs Tysonas Fury dar sekmadienį nusiuntė A.Joshua gražią žinutę: „Turime savų nesutarimų su juo, bet Joshua pakeitė savo likimą sunkiu viso gyvenimo darbu. Tai sunkiasvorių boksas, tokie dalykai čia nutinka. Pailsėk, atsigauk, persigrupuok ir vėl sugrįžk.“

Visgi, aštrialiežuvis T.Fury ramus išliko tik keletą dienų. Neseniai jis davė interviu ESPN radijo stočiai ir sau įprastu stiliumi šaipėsi iš A.Joshua.

„Joshua niekada negalės susitaikyti su tuo pralaimėjimu. Ar Jūs galite įsivaizduoti tokį scenarijų? Tu sudėtas kaip grožio dievas Adonis. Tavo ūgis 2 metrai, tu raumeningas ir atrodai tarsi iškaltas iš akmens. Tada ateina mažas storas vyrukas, kuris Kalifornijoje suvalgė visus „Mars“ ir „Snickers“ šokoladukus, ir tave sudaužo. Tai tikras pažeminimas. Jei aš būčiau Joshua vietoje, tuomet niekada nebesirodyčiau viešumoje“, - teigė T.Fury.

Tiesa, buvęs čempionas neišsižadėjo savo žodžių apie tai, kad A.Joshua jau nuėjo ilgą kelią ir su bokso pagalba susikūrė sau sočią ateitį: „Joshua su bokso pagalba užsitikrino sau sočią ateitį. Jis atėjo iš niekur. Jis gyveno vargingai, neturėjo pinigų, bet boksas pakeitė jo gyvenimą. Dabar jo turtas turbūt siekia apie 70 mln. JAV dolerių. Vienas pralaimėjimas nenubraukia jo pasiekimų. Turbūt niekas nepasakytų, kad jo karjera yra nesėkminga, tačiau visiems pasitaiko sutikti tą vyruką, kuris kiek sujaukia tavo planus. Joshua nelaimei, tai buvo mažas storulis iš Kalifornijos.“

T.Fury jau po dviejų savaičių – birželio 15-ą dieną – žengs į ringą Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV). Ten britas susikaus su vokiečiu Tomu Schwarzu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Aa
2019-06-06 21:54:17
Geda tai tikrai, neivertino meksikiecio. O zmones vertina dazniausiai viska pagal isvaizda sudejima kas dar labiau didina spaudima britui
Atsakyti
Nujo
2019-06-06 19:04:00
Bl ryzas cigonas vel prisiruke)))
Atsakyti