Dainius Adomaitis | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis ketvirtadienį paskelbė Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą artėjančiam pasaulio čempionatui Kinijoje.

Specialistas paskelbė 24 žaidėjų sąrašą, kuriame yra NBA rungtyniaujantys Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis. Tuo tarpu su treneriu konfliktuojančio Donato Motiejūno kandidatų sąraše nėra, jis paskutinį kartą rinktinėje žaidė 2017 metais.

Tarp kandidatų yra ir sunkią traumą sezono metu patyręs Artūras Gudaitis.

Įžaidėjai: Mantas Kalnietis (Vilerbano ASVEL), Lukas Lekavičius (Atėnų „Panathinaikos“), Žygimantas Janavičius (Prienų „Skycop“), Dovis Bičkauskis (Utenos „Juventus“).

Atakuojantys gynėjai: Renaldas Seibutis (Saragosos „Tecnyconta“), Marius Grigonis (Kauno „Žalgiris“), Adas Juškevičius (Nantero 92), Artūras Milaknis (Kauno „Žalgiris“). 

Lengvieji kraštai: Jonas Mačiulis (Atėnų AEK), Edgaras Ulanovas (Kauno „Žalgiris“), Arnas Butkevičius (Vilniaus „Rytas“), Rokas Giedraitis (Berlyno ALBA).

Sunkieji kraštai: Mindaugas Kuzminskas (Milano „AX Armani“), Eimantas Bendžius (Vilniaus „Rytas“), Paulius Jankūnas (Kauno „Žalgiris“), Gytis Masiulis (Kauno „Žalgiris“).

Vidurio puolėjai: Jonas Valančiūnas (Memfio „Grizzlies“), Domantas Sabonis (Indianos „Pacers“), Antanas Kavaliauskas (Kauno „Žalgiris“), Martynas Echodas (Vilniaus „Rytas“), Martinas Gebenas (Utenos „Juventus“), Artūras Gudaitis (Milano „AX Armani“), Evaldas Kairys (Vilniaus „Rytas“), Egidijus Mockevičius (Pezaro „Consultinvest“).

Lietuvos rinktinės treniruočių stovykla Palangoje startuos liepos 22 dieną ir per pasirengimo ciklą sužais devynias draugiškas rungtynes. Pirmasis draugiškas mačas vyks rugpjūčio 2 dieną.

D.Adomaičio auklėtiniai Kinijoje žais vienoje grupėje kartu su Senegalu, Australija ir Kanada.

Pasaulio čempionatas startuos rugpjūčio 31 dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 11-23 Burnley 19 : 30 Crystal Palace
Pir 11-23 Wolverhampton … 22 : 00 Southampton
Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United