Top 30: daugiausiai per istoriją teniso kortuose uždirbę žaidėjai fotogalerija, R.Berankis tuoj aplenks V.Gerulaitį

2019.06.05 16:30
Daugiausiai per istoriją teniso kortuose uždirbę žaidėjai | Scanpix nuotr.

Daugiausiai per istoriją teniso kortuose uždirbę žaidėjai | Scanpix nuotr.

 Teniso gerbėjų akys šią savaitę krypsta į Paryžių, kur vyksta prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyras „Roland Garros“.

Kaip jau tampa įprasta, elitiniuose teniso turnyruose prizinį fondą vyrai ir moterys dalinasi po lygiai. Pirmą kartą tai nutiko dar 1973 m. kitame „Didžiojo kirčio“ turnyre „US Open“, o vėliau tą pačią praktiką ėmė taikyti ir kiti didžiausi turnyrai. Šiemet „Roland Garros“ turnyre tiek vyrų, tiek moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks po 2,3 mln. eurų. Finalo pralaimėtojams atiteks po 1,18 mln. eurų, pusfinalio dalyviams – po 590 tūkst. eurų ir t.t.

Kol „Roland Garros“ turnyro programą pastarosiomis dienomis kiek jaukia lietus, „Business Insider“ nusprendė pažvelgti į istoriją ir sudaryti 30 daugiausiai teniso kortuose uždirbusių žaidėjų reitingą. Į sąrašą buvo įtraukti tiek vyrai, tiek moterys, į jį pateko tiek šių laikų žvaigždės, tiek teniso legendos.

Skaičiuojama tik teniso kortuose uždirbta pinigų suma, įvertinant uždarbį tiek vienetų, tiek dvejetų turnyruose. Į tenisininkų uždarbį už sporto ribų neatsižvelgiama. Prie titulų skaičiuojami tik trofėjai vienetų varžybose.

Visi į trisdešimtuką patekę tenisininkai per karjerą kortuose uždirbo daugiau nei po 21 mln. JAV dolerių. Palyginimui, geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis kol kas yra uždirbęs 2,701 mln. JAV dolerių, o legendinis lietuvių kilmės tenisininkas Vitas Gerulaitis per karjerą uždirbo beveik 2,779 mln. JAV dolerių.

Trisdešimtukas daugiausiai per istoriją teniso kortuose uždirbusių žaidėjų – šioje fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City
Pir 12-16 Crystal Palace 21 : 45 Brighton & Hov…