Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

 Visus keturis pasaulio čempiono diržus praradęs britas Anthony Joshua po pralaimėjimo Andy Ruizui davė trumpą komentarą, o tuomet keletą dienų buvo dingęs iš viešumos. Antradienį vakare britas patalpino naują vaizdo įrašą, kuriame atvirai kalbėjo apie patirtą nesėkmę.

„Viskas prasidėjo Šefilde. Ten treniravausi 6-7 savaites. Tada atvykau į Niujorką, bendravau su žiniasklaida. Tada prasidėjo problemos su Jarrellu Milleriu, vėliau nepavyko susitarti ir su Luisu Ortizu, kol galiausiai Ruizas tapo mano varžovu. Visa tai prisidėjo prie tos dramos, prie to šou, koks yra sunkiasvorių boksas. Galiausiai nuvykau į Majamį, kur viskas buvo paruošta. Girdžiu daug apkalbų, daug spėlionių, kas man nutiko. Aš esu karys ir turiu susitvarkyti tiek su pakilimais, tiek su nuosmukiais. Neturėjau jokio panikos priepuolio. Nesu tokio tipo žmogus. Turiu priimti šį pralaimėjimą kaip tikras vyras. Nieko nekaltinu. Žengiau į ringą ir nepasirodžiau taip, kaip planavau.

Kaip sėkmė neturi užvaldyti tavo proto, taip nesėkmė neturi užvaldyti tavo širdies. Vis dar esu ambicingas ir vis dar vaikščiosiu aukštai iškelta galva kaip čempionas. Nors patyriau pirmą pralaimėjimą, tai nepakeis manęs ir mano darbo etikos. Liksiu ištikimas savo komandai, savo treneriams, kurie dirba su manimi jau ilgus metus. Liksiu toks pat Anthony Joshua, koks buvau iki pralaimėjimo. Išsaugosiu tą pačią motyvaciją tobulėti su bokso pagalba. Sveikinu Andy Ruizą ir linkiu jam pasidžiaugti čempiono diržais 6 mėnesius. Tuomet tų diržų likimas pakibs ore, nes jis turės apginti savo titulus prieš mane. Neprieštarauju vėl surengti kovą Niujorke, bet tikrai nesupykčiau, jei susikautume Anglijoje. Turiu pataisyti keletą detalių savo kovos plane ir tinkamai atlikti darbą revanšinėje kovoje.“, - kalbėjo A.Joshua.

Tuo tarpu WBC pasaulio čempionas amerikietis Deontay Wilderis kaltę dėl A.Joshua nesėkmės suvertė agentui Eddie Hearnui.

„Hearnas nuolat manipuliuoja žmonėmis. Joshua niekada negali kalbėti už save. Hearnas jam sukėlė didžiulį spaudimą, kurdamas emocines dramas. Joshua vėliau turi atsakyti už Hearno žodžius, nors juose dažnai nebūna tiesios. Jau anksčiau sakiau, kad Hearnas „melžia“ Joshua ir dabar tai mato visas pasaulis. Joshua pralaimėjimą 100 proc. nulėmė psichologija. Jis jautė milžinišką spaudimą. Fanai nori mano kovos su Joshua, todėl kai mes kaunamės su kitais varžovais laukia greitų ir įspūdingų pergalių. Aš jaučiau spaudimą kovoje su Breazeale‘u, bet su tuo susidorojau ir laimėjau nokautu pirmame raunde. Girdėjau, kad Joshua buvo nokautuotas dar sparinge ir jo tėvas nenorėjo, kad Joshua žengtų į ringą, bet Hearnas yra labai godus. Jis su visa gimine galvoja tik apie pinigus ir tai, kaip užtikrinti sočią ateitį būsimoms giminės kartoms“, - kalbėjo D.Wilderis.

Čempionas taip pat pridėjo nemanantis, kad A.Joshua iš tikrųjų nori antros kovos su A.Ruizu: „Nemanau, kad revanšas įvyks. Joshua psichologiškai yra visiškai palaužtas. Matėte, kas nutiko ringe? Joshua pasidavė. Tai buvo labiausiai nuviliantis tos kovos dalykas. Kai esi čempionas, kai esi taip aukštinamas, negali tiesiog pasiduoti. Tai buvo geras ženklas, kad jis nebenori kovoti. Teisėjas jam sakė eiti į ringo vidurį ir kovoti, o jis atsirėmė į ringo virves ir stovėjo. Jis nebenorėjo kovoti, nes jautė milžinišką spaudimą. Girdėjau, kad dar persirengimo kambaryje Joshua buvo pratrūkęs. Mes nesame robotai. Jei nesate buvę tokioje situacijoje, tuomet Jums sunku tai suprasti. Boksas yra brutalus sportas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Vidma
2019-06-06 08:48:12
Gyvenime taip pat ir sporte atsitinka neprognozuojamu dalyku..Dzo tikrai nepaluzes,Hernui trauma manau didesne.. Wilderis pasake daug tiesos,bet save jau uzprogramavo triuskinanciam pralaimejimui, gal Ortizui o gal ir veliau,bet jis bus,tikrai bus.
Atsakyti
juozas
2019-06-05 21:22:12
joshua palūžęs visčiukas, dėja bet jei nesutiks ruizas kovoti anglijoj, tai šansai susigražinti diržus migloti. o tas hearnas tai irgi šneka pievas ir tikrai nepadeda tos durnos kalbos joshuai.
Atsakyti