Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

 Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

A.Joshua agentas Eddie Hearnas antradienį patvirtino, kad buvo aktyvuota kontrakte numatyta revanšo sąlyga. Dabar abi pusės sės prie derybų stalo ir tarsis dėl antrosios kovos.

„Po susitikimų su AJ, Robu McCrackenu ir agentūros atstovais Niujorke nutarėme, kad aktyvuosime revanšo sąlygą. Antroji kova su Andy Ruizu vyks lapkritį arba gruodį. Kovos vieta netrukus bus patvirtinta“, - rašė E.Hearnas.

A.Joshua agentas prieš porą dienų kalbėjo, kad revanšinė kova vyks Didžiojoje Britanijoje. Visgi, A.Ruizas su tokiu scenarijumi nesutinka ir turi savo planų.

„Dabar aš esu čempionas ir aš diktuosiu sąlygas derybose. Mielai vėl kovočiau Niujorke arba Los Andžele. Mano didžiausia svajonė – kova Meksikoje. Ši šalis dabar turi pirmą savo sunkiasvorių čempioną per istoriją. Labai norėčiau ten susikauti. Nežadu lengvai atiduoti diržų, ir toliau dirbsiu sunkiai bei laikysiuosi disciplinos“, - teigė A.Ruizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

gagas
2019-06-05 21:15:10
faktas , kad joshua jau nebenori niekur varyt iš britanijos ;D dėja, ruizui nereikia nusileist ir sutikti, jo diržai jo sąlygos. manau meksikoj surinktų daug žiurovų irgi. o joshuai vėl bus sunku kovot užsienį. čia kiti jį laiko nr1 , bet faktas jog jis toks tikrai nėra,
Atsakyti
white mamba
2019-06-05 09:20:52
narko baronas speju uzmigs ant lauru, nugalejas kazkoki anabolini klauna :D speju belekas ji iskinkytu is sunkiasvoriu
Atsakyti
Cbru
2019-06-05 10:10:15
Nemanau ,kad bet kas iskinkitu, pazek kokios greitos jo rankos
Cbru
2019-06-05 10:10:15
Nemanau ,kad bet kas iskinkitu, pazek kokios greitos jo rankos
Cbru
2019-06-04 22:52:37
Gerai pasake meksikietis, kad dabar jis cempionas ir jis diktuos visa situacija
Atsakyti
antanas
2019-06-04 22:23:09
Britas jau per daug iprates diktuoti savo salygas,tas laikas jau praejo ir kas jam yra,bijo ar kas jam uz britanijos ribu kovoti.
Atsakyti
aa
2019-06-04 22:28:13
britanijoje teisejai labiau temptu ji , paziurek kaip elgesi po nokdaunu birtanijoje butu istempes , plius dar neaisku kaip ten su patikrom su juo ir gal suzaidzia, bet kad del teisejavimo tai faktas nori britanijoje judet
x
2019-06-04 22:17:59
Dabar jau nebe Antony diktuoja salygas
Atsakyti