Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Dar prieš kovą duodamas interviu A.Joshua sulaukė dėmesio dėl pamušto savo skruosto. Britas tuomet tikino, kad tikrai nebuvo nokautuotas sparinge, o veidą susižeidė neva tuo metu, kai atlikinėjo reabilitaciją po intensyvių treniruočių.

„World Boxing News“ (WBN) portalas, remdamas savo šaltiniais, pateikė kitokią informaciją. Jų teigimu, A.Joshua buvo nokautuotas sparinge, o tai padarė amerikietis Joey Dawejko. „Tanku“ vadinamas JAV boksininkas profesionalų ringe ypatingais rezultatais pasigirti negali (19-7-4), bet savo sudėjimu kiek primena A.Ruizą, todėl jis britui buvo tinkamas pasirinkimas sparinge.

Tuo tarpu A.Joshua agentas Eddie Hearnas WBN pranešimus pavadino netikromis naujienomis: „Tai netiesa. Joshua fiziškai buvo pasiruošęs kovai. Jis pralaimėjo sąžiningoje kovoje ir dabar turės progą susigrąžinti diržus. Žinoma, yra dalykų, kuriuos reikia pakeisti. Joshua treniruočių stovykla buvo siaubinga, jam trūko koncentracijos. Jis dirbo sunkiai, bet buvo per daug išsiblaškęs. Anthony pralaimėjimas šokiravo daugelį. Paradoksalu, bet pats Anthony šitą pralaimėjimą priėmė ramiausiai iš visų. Jis tik pasakė, kad pralaimėjo boksininkui, kuris tą naktį buvo geresnis už jį.“

E.Hearnas taip pat pridėjo, kad A.Joshua į ringą vėlavo žengti dėl to, kad prieš kovą keitėsi tarpkojo apsaugą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

aa
2019-06-04 16:58:36
Isvis brita neparuose kovai treneriai jei taip sukale is artimos distancijos po paskutinio nokdauno gal net pasakyciau jog akys isdave kad jau bijojo eiti tolyn
Atsakyti
white mamba
2019-06-04 15:56:40
nu joshua turbut gavo sukretima smegenu, po meksikono smugio,nes matesi ,kad vos laikosi ant koju ,ta sake ir komentatoriai ir buvo tik laiko klausimas kada kris ,meksikonas irgi atrode nekazka tikrai nera elitinis boksininkas ,bet koks rimtesnis sunkesvoris iskinkytu sita tesliu :D
Atsakyti