Andy Ruizas | Instagram.com nuotr

Andy Ruizas | Instagram.com nuotr

  Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Kurį laiką buvo spėliojama, kiek abu boksininkai uždirbs už šią kovą. Neseniai Didžiosios Britanijos žiniasklaida atskleidė, kad sportininkų uždarbiai skyrėsi net keturis kartus. A.Joshua, nepaisant pralaimėjimo, gavo 20 mln. svarų sterlingų (22,57 mln. eurų), o A.Ruizui atiteko 5 mln. svarų sterlingų (5,64 mln. eurų). Tiesa, ir toks uždarbis A.Ruizui yra didžiausias per karjerą, viršijantis ankstesnį rekordą daugiau nei penkis kartus.

A.Ruizas tiek prieš kovą, tiek juo labiau po jos susilaukė daug dėmesio dėl savo išvaizdos. Meksikiečių kilmės amerikietis ringe vizualiai buvo visiška A.Joshua priešingybė, o prieš pirmąjį raundą nusprendė nelaužyti savo tradicijos ir „sukirto“...„Snickers“ šokoladuką. Beje, „Snickers“ netrukus pasveikino A.Ruizą su pergale ir pranešė, kad išsiuntė jam dovanų dėžę šokoladukų.

„Su savimi „Snickers“ turiu ir dabar. Nuo pat vaikystės tėtis man duodavo po „Snickers“ šokoladuką prieš kiekvieną kovą. Ta tradicija išsilaikė iki šių dienų. Šiuo metu bendrauju su „Snickers“ atstovais ir artėjame prie susitarimo dėl reklamos sutarties“, - pasakojo A.Ruizas.

Buvęs A.Ruizo vadybininkas Bobas Arumas dar prieš jo kovą su A.Joshua išvadino savo buvusį klientą „storu paršu“: „Nors Andy ir skina pergales, tačiau niekas jo rimtai nevertina. Jis atrodo kaip „storas paršas“, tik turi greitas rankas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Cbru
2019-06-03 17:27:40
Gerai boksavosi ir laimejo, ne uz dika gavo 4 dirzus
Atsakyti
white mamba
2019-06-03 15:55:20
nu dabar nebereiks narko mulo vaidmenes atlikt tiek litu gavus :D
Atsakyti
Bamba
2019-06-03 22:58:31
Snikersa ciulpk,laimesi)