Čempionų lygos finale į aikštę įsiveržė pusnuogė mergina | Scanpix nuotr.

Čempionų lygos finale į aikštę įsiveržė pusnuogė mergina | Scanpix nuotr.

 Nors daugelis futbolo gerbėjų šiemetinį UEFA Čempionų lygos finalą Madride „nurašė“ kaip vieną blogesnių pastaraisiais metais, jį praskaidrino netikėtas merginos įsiveržimas į aikštę. Pusnuogė mergina sugebėjo atbėgti iki aikštės vidurio, kur ją pagavo apsaugos darbuotojai. Mergina rimčiau nesipriešino ir ramiai buvo išvesta už aikštės ribų.

Ši mergina – modelis Kinsey Wolanski. 22-ejų mergina savo „Instagram“ paskyroje prieš porą dienų dar turėjo apie 230 tūkst. sekėjų bei draugauja su „Youtube“ tinklaraštininku Vitalijumi Zdorovetskiu.

Po minėto pasirodymo Čempionų lygos finale K.Wolanski sekėjų skaičius ėmė augti kaip ant mielių. Per nepilnas 24 valandas ji jau turėjo 2,5 mln. sekėjų, bet tuomet merginos paskyra staiga tapo nepasiekiama. Spėliota, kad ją galėjo suspenduoti patys „instagram“ darbuotojai, tačiau vėliau K.Wolanski pranešė, kad tapo programišių auka.

„Mano „instagram“ paskyra buvo nulaužta. Kai per naktį sulaukti 2,5 mln. sekėjų ir tavo paskyra tada nulaužiama... Tai tikri emociniai amerikietiški kalneliai“, - rašė K.Wolanski „twitter“ paskyroje, kuria įprastai nepasinaudoja.

Nors pati K.Wolanski daug naudos iš šio pasirodymo gal ir negavo, tačiau V.Zdorovetskis jau skaičiuoja pelną. Teigiama, kad jo puslapis po šio pasirodymo gavo 3 mln. svarų sterlingų papildomų reklamos pajamų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Taukas
2019-06-07 22:47:07
Neblogas mėsos gabalas
Atsakyti
Aa
2019-06-03 21:36:00
Kaip suprast vargas del nieko abudu pora ir milijonini pelna skaiciuoja tai cia tas niekas? Susikurs kita instagrama ir vel followins
Atsakyti
Kasj
2019-06-03 19:50:05
Debiloidai.Tikrai instagram banint galejo. Sugalvojo idiotai poluleruma pasidindinti.Kitas durnelis dar uztvot zaidejui sugalvoa
Atsakyti
b
2019-06-03 14:51:26
https://www.youtube.com/watch?v=clYwX8Z43zg
Atsakyti