Robertas Joshua | Organizatorių nuotr.

Robertas Joshua | Organizatorių nuotr.

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Pralaimėjimas sukrėtė ir brito tėvą Robertą Joshua. Šis kovą stebėjo iš arti, o po sūnaus pralaimėjimo žengė į ringą, kuriame pastebėjo boksininko agentą Eddie Hearną. R.Joshua buvo akivaizdžiai įsiutęs, ėjo link agento ir ėmė kažką jam sakyti. Tuomet kaistančią atmosferą atvėsino pats A.Joshua, įsiterpęs tarp agento ir tėvo.

Robertas Joshua | Organizatorių nuotr.

Robertas Joshua | Organizatorių nuotr.

„Nereikia kaltinti aplinkos. Aš kovojau ir aš prisiimu kaltę. Mano tėtis buvo labai nusivylęs. Tai normalu. Pralaimėti niekada nėra malonu, bet tai yra patirtis, iš kurios reikia pasimokyti. Tėtis pasakė, kad susiimčiau ir pasielgčiau protingai. Kai viskas sekasi, tada į tam tikras detales nekreipi dėmesio, bet kai nepasiseka, tuomet tos detalės tampa svarbiausiomis. Aš vis dar manau, kad ateityje galėsiu susikauti sy Deontay Wilderiu ir Tysonu Fury, bet dabar laukia revanšas su Andy Ruizu. Turiu išvalyti visus voratinklius ir grįžti stipresnis“, - kalbėjo A.Joshua.

Tuo tarpu E.Hearnas po kovos nebuvo tikras, ar A.Joshua sugebės atsitiesti: „Šita nesėkmė jį valgys iš vidaus. Kai kurie kovotojai pralaimi ir sugrįžta dar geresni, bet kiti po pralaimėjimų niekada neatsitiesia. Nežinau, kaip bus šiuo atveju.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

A
2019-06-03 22:50:25
Man Josua-klichko2...manau cia tik sansas Ruizui..Josua atims dirzus..manau,Ruizas db nukautuos valderi ir Josua ayims viska is Ruizo
Atsakyti
2019-06-04 09:35:28
Andy ruizas nupid wilderi?? Tu blet issitrynk galva geriau, wilderi nebent furis arba ortizas nugaletu, daugiau nematau jam priesininku, ir nebesvaik su tokiais pasisakymais
Tai
2019-06-03 22:04:41
Kai pradeda tomis frazemis metytis pamokslais tai negaliu meto meto o gaunasi dar blogiau
Atsakyti
white mamba
2019-06-03 16:02:00
nu manau dar iki revansines kovos bus iskinkytas tas meksikos teslius :D
Atsakyti
gagas
2019-06-03 22:58:09
kokiu būdu jį iškinkys iki revansinės kovos, jei jo kita kova bus su tuo pačiu joshua? kaip reikai taip nusišnekėt
Vidma
2019-06-03 12:32:33
Jei save nugales tai nugales ir revance,psichologija kovos menuose - puse pergales, kalba Josua protingai , reiskiasi is vidaus dar nepaluzes..
Atsakyti