Conoro McGregoro ir Nate'o Diazo kova | Scanpix nuotr.

Conoro McGregoro ir Nate'o Diazo kova | Scanpix nuotr.

  Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Apie šią kovą savo nuomone pasidalino ir UFC žvaigždė airis Conoras McGregoras, kuris prakalbo apie meksikiečių smakro tvirtumą.

C.McGregoras pats 2016-ais metais yra pralaimėjęs Nate‘ui Diazui, kuris taip pat turi meksikietiškų šaknų.

„Žinau meksikietiško smakro kietumą. Jie atsikelia nuo grindų, kaip kažkas iš trilerio. Su meksikiečiais niekas niekada nėra baigta, kol tai ištikrųjų nėra baigta. Dievas juos laimina. Sveikinu A.Ruizą“, – rašė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.