Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

  Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą. A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus.

Niekas per daug netikėjo A.Ruizu, kuris vos prieš penkias savaites pakeitė Jarellą Millerį, susitepusį dopingo skandalu. Jo kūno tipas ir neužtikrintas elgesys kėlė abejones bokso gerbėjams, o net ir tie, kurie priėmė A.Ruizą rimtai – negalvojo, kad jis sugebės tiek padaryti, juk jis susitinka su pačiu A.Joshua.

Visgi A.Ruizas įrodė, kad pasaulis klysta, atsikėlė po nokdaunų ir galiausiai pats ne vieną kartą į nokdauną pasiuntė A.Joshua.

Pats A.Joshua pripažino, kad jis taip pat pernelyg nerimtai žiūrėjo į A.Ruizą.

„Aš net neklausiau apie revanšo galimybę, nes buvau įsitikinęs, kad laimėsiu“, – kalbėjo A.Joshua. „Bet mes vėl susitiksime ir aš susigrąžinsiu titulus, aš jį įveiksiu. Tiesiog reikia kai ką pakoreguoti, atsisėsti, sutelkti dėmesį ir vėl eiti į priekį.

Patikėkite manimi, aš kilau iš geros šeimos, tačiau gyvenime buvo momentų, kai turėjau susitvarkyti su didesnėmis problemomis nei tai. Aš susitvarkiau tikrai su dideliais pralaimėjimais ir vėl sugrįždavau. Gyvenimas yra kelionė, tai yra boksas. Turiu iš naujo įvertinti situaciją, iš jos pasimokyti ir eiti toliau. Mes nėjome taip toli, kad dabar sustotume ar pasiduotume spaudimui. Mes atėjome taip toli ir esu įsitikinęs, kad galime eiti dar toliau“.

A.Joshua laimei, jo vadybininkas Eddie Hearnas pagalvojo apie revanšo galimybę bei įtraukė šį punktą į sutartį.

„AJ paslydo. Buvo nuostabi kombinacija trečiame raunde, jis visiškai kontroliavo kovą, tačiau paslydo ir daugiau nebesugrįžo. Klausykite, šiandien buvo A.Ruizo naktis, tačiau AJ sugrįš ir lapkritį ar gruodį padarysime revanšinę kovą Didžiojoje Britanijoje“, – sakė E.Hearnas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

A
2019-06-03 22:46:09
Slykstus tie vadybininkai..kazkaip..
Atsakyti