Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Scanpix nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Scanpix nuotr.

 Liucernoje (Šveicarija) sekmadienį baigėsi Europos irklavimo čempionatas. Paskutinę jo dieną Lietuvai medalius mėgino iškovoti Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė.

Dabartinės pasaulio čempionės lietuvės moterų porinių dviviečių valčių A finale nuo pat starto paleido kitas įgulas į priekį. Po 500 m M.Valčiukaitė ir I.Adomavičiūtė dar buvo 4-os, bet vėliau nukrito į 5-ą vietą, kurioje ir baigė finalą (6:56.950 min.). Svarbiausi metų startai ir kova dėl vietų Tokijo olimpiadoje jų dar laukia tolimesnėje sezono stadijoje.

A finalo finišas:

Čempionių titulą iškovojo nuo starto iki finišo pirmavusios vokietės Leonie Menzel ir Carlotta Nwajide (6:49.230). Sidabras atiteko rumunėms Nicoletai-Ancutai Bodnar ir Simonai Geaninai Radis (6:50.560), o bronza – italėms Stefaniai Buttignon ir Stefaniai Gobbi (6:51.380).

A finalo rezultatai:

A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Europos čempionato A finale be lietuvių nebuvo nė vienos įgulos, kuri 2018 m. pasaulio čempionate pateko į A finalą. Mūsiškės buvo priskirtos prie pagrindinių favoričių, nors pusfinalyje greičiau už lietuves plaukė ne viena įgula. Pernai Europos čempionate M.Valčiukaitė ir I.Adomavičiūtė iškovojo bronzą.

Visi kiti lietuviai sekmadienį dalyvavo B arba C finaluose. Mindaugas Griškonis vyrų vienviečių valčių C finale buvo tik 4-as (7:03.220), o galutinėje įskaitoje užėmė 16-ą vietą.

Moterų pavienių dviviečių valčių rungtyje solidžiai pasirodė Viktorija Senkutė ir Kamilė Kralikaitė. Jos dramatiškame B finale užėmė 2-ą vietą (7:23.440), o galutinėje įskaitoje iškovojo 8-ą poziciją.

8-ą vietą užėmė ir Dovydas Nemeravičius bei Saulius Ritter. Jie finišavo antri vyrų porinių dviviečių valčių B finale (6:19.440).

Dominykas Jančionis, Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas ir Giedrius Bieliauskas vyrų porinių keturviečių valčių B finale buvo penkti (6:00.020). Jiems galutinėje įskaitoje atiteko 11-a vieta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų