Pamatykite: pilnas A.Joshua ir A.Ruizo kovos įrašas fotogalerija + VIDEO (1)

2019.06.02 09:48
Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

  Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą! A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus!

Siūlome ir Jums peržiūrėti šią kovą ir pamatyti vieną didžiausių sensacijų sunkiasvorių bokso istorijoje bei trečiąjį šios kovos raundą, kuris jau vadinamas geriausiu per šiuos metus.

Visas kovos įrašas:

A.Joshua pralaimėjo pirmą kartą karjeroje. Iki tol britas buvo laimėjęs visas 22 kovas ir nokautavęs 21 varžovą. A.Ruizas iškovojo 33-ią pergalę (22 nokautu) ir liko su 1 pralaimėjimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

xxx
2019-06-02 13:44:26
Pasiziurekit Robinson vs Kelly ,atviras snukiu dauzymas,tikejausi Robinsonas labiau pamokins isisokely ,bet ir pats dideliu iq nepasizymi
Atsakyti