Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

  Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą! A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus!

„AJ užmigo. Jis puikiai pradėjo kovą ir gražiai pasiuntė Andy į nokdauną. Anthony visiškai kontroliavo kovą, tačiau tada užmigo, paleido kovos kontrolę iš savo rankų ir nuo tada neatsigavo. Ši naktis priklausė Ruizui, bet Joshua sugrįš pasiruošęs visu 100 procentų. Revanšas vyks Didžiojoje Britanijoje lapkritį arba gruodį“, - aiškino A.Joshua agentas Eddie Hearnas.

Dar prieš kovą buvo skelbta, kad A.Joshua kontrakte yra numatyta revanšo sąlyga, jei šis pralaimės. Britas po kovos tikino, kad šia sąlyga tikrai pasinaudos.

„Ši naktis priklauso Ruizui. Jis perrašė istoriją ir gali tuo didžiuotis, bet Joshua turi liūto širdį ir sugrįš stipresnis nei anksčiau. Dabar bent jau žinome, kas bus mūsų varžovas Didžiojoje Britanijoje metų pabaigoje. Nėra net kalbų apie tai, kad galėtume nepasinaudoti revanšo sąlyga. Kai visos emocijos aprims, Joshua jausis siaubingai. Laimėti revanšinę kovą – privaloma“, - pridėjo E.Hearnas. 

A.Joshua pralaimėjo pirmą kartą karjeroje. Iki tol britas buvo laimėjęs visas 22 kovas ir nokautavęs 21 varžovą. A.Ruizas iškovojo 33-ią pergalę (22 nokautu) ir liko su 1 pralaimėjimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Cbru
2019-06-02 17:16:15
Nieko jis nekontroliavo, gavo malku, kaip reikia, senai galejo kas nudauzti dzosuo
Atsakyti
as
2019-06-02 14:58:42
tai kad meksikietis visa kova kontroliavo, o ne Josua. Josua galiu pagirt uz tai, kaip graziai prieme pralaimejima, fainas zmogus. Abu nuostabus kovotojai.
Atsakyti
gagas
2019-06-02 13:45:07
svarbiausia revanšas britanijoj :D o kodėl ne meksikoj , ai britanijoj teisėjai patems jei ką :D
Atsakyti
Sajanas
2019-06-02 12:05:04
Nieko jis nekontroliavo. Apgailetinai atrodė pries meksikieti. Matėsi ugnis meksikiečio akyse po kritimo ir tada prasidejo...
Atsakyti
(()))
2019-06-02 11:04:29
Cia sokas ne Josuai,o visokiem vadybininkam dolbojobam nes supranta be jo jie niekas..
Atsakyti