A.Joshua: „Buvau nugalėtas gero kovotojo“ fotogalerija + VIDEO (1)

2019.06.02 08:34
Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

Anthony Joshua prieš Andy Ruizą | Scanpix nuotr.

 Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Niujorko „Madison Square Garden“ (JAV) arenoje vyko kova dėl keturių sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų. 29-erių metų britas Anthony Joshua gynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO pasaulio čempiono diržus prieš 29-erių metų JAV pilietį, bet meksikietiškų šaknų turintį Andy Ruizą.

Bokso pasaulis neabejotinu kovos favoritu laikė A.Joshua, tačiau įvyko viena didžiausių sensacijų istorijoje. Trečiajame raunde kovotojai keitėsi nokdaunais, o septintajame raunde A.Joshua dar du kartus krito į nokdauną ir galiausiai pralaimėjo kovą! A.Ruizui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu, jis atėmė iš varžovo visus 4 čempiono diržus!

„Boksas yra sunkus sportas. Treniruotėse negailiu savęs, bet šiandien tiesiog pralaimėjau geram boksininkui. Bus įdomu pamatyti, kaip toli jis nueis. Visa tai yra tik dalis kelionės. Sveikinu Meksiką su pirmuoju sunkiasvorių pasaulio čempionu. Aš dar atsitiesiu ir sugrįšiu. Kiekviena kova bokso ringe yra tam tikra rizika, kurią mes prisiimame. Gerbiu kiekvieną varžovą. Boksininkas savo lygį gali parodyti ne tik pergalėmis bet ir tuo, kaip atsitiesia po pralaimėjimų. Pamatysime, kaip man tai pavyks. Andy kol kas yra čempionas, bet aš sugrįšiu“, - kalbėjo A.Joshua.

Britas taip pat pridėjo, kad jam buvo „juoda“ diena: „Tai nebuvo mano diena, bet toks jau tas sunkiasvorių boksas. Bent jau televizijos žiūrovai ir bokso sirgaliai sulaukė gero reginio. Nenoriu, kad mano fanai paskęstų neviltyje. Man reikia sutvarkyti tik keletą dalykų ir viskas turėtų grįžti į savo vėžes.“

A.Joshua pralaimėjo pirmą kartą karjeroje. Iki tol britas buvo laimėjęs visas 22 kovas ir nokautavęs 21 varžovą. A.Ruizas iškovojo 33-ią pergalę (22 nokautu) ir liko su 1 pralaimėjimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jo
2019-06-02 11:35:53
Ruizas greitas,saudo rankos kaip bombos
Atsakyti