Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

 Liucernoje (Šveicarija) šeštadienį pratęstas Europos irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausi Lietuvos sportininkų delegacija.

Sekmadienį dėl medalių kovos dabartinės pasaulio čempionės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė. Jos moterų porinių dviviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime užėmė antrą vietą (6:55.550) ir pateko į A finalą. Lietuvės antros buvo ties visomis keturiomis plaukimo atžymomis, o nugalėjo nuo starto iki finišo pirmavusios vokietės Leonie Menzel ir Carlotta Nwajide (6:54.520).

M.Valčiukaitė ir I.Adomavičiūtė A finale startuos sekmadienį 15.43 val. Lietuvos laiku.

Mindaugui Griškoniui vyrų vienviečių valčių antrasis ketvirtfinalio plaukimas buvo labai nesėkmingas. Lietuvis liko paskutinis – 6-as (8:01.130) – ir prarado galimybes kovoti dėl medalių. Šioje rungtyje tris kartus Europos čempionu tapęs lietuvis pirmąją distancijos pusę yrėsi 5-as, o vėliau prarado kone minutę laiko. Vėliau C/D pusfinalyje M.Griškonis laimėjo antrąjį plaukimą (7:00.310) ir pateko į C finalą.

Vyrų porinių keturviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime Dominykas Jančionis, Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas ir Giedrius Bieliauskas visą distanciją yrėsi šešti (5:57.430). Lietuviai dalyvaus B finale, o nuo A finalo juos skyrė 8.120 sek.

Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritter antrajame vyrų porinių dviviečių valčių pusfinalio plaukime finišavo penkti (6:19.380). Jie pateko į B finalą, o iki A finalo lietuviams pritrūko 8.360 sek.

Moterų pavienių dviviečių valčių antrajame pusfinalio plaukime Viktorija Senkutė ir Kamilė Kralikaitė buvo 5-os (7:28.820). Lietuvės pateko į B finalą, o nuo A finalo jas skyrė net 10.820 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų