Lietuvių ir latvių akistata | Organizatorių nuotr.

Lietuvių ir latvių akistata | Organizatorių nuotr.

 Stipriausiu visų laikų žmogumi dažnai tituluojamas lietuvis Žydrūnas Savickas penktadienį pagaliau pradėjo savo sezoną. Skuode vykusiose tarptautinėse galiūnų varžybose Lietuvos rinktinė įveikė latvius rezultatu 13:8.

Lietuviai laimėjo bokalų laikymo, estafetės, pritūpimų su 280 kg svorio „burbulais“, 140 kg rąsto kėlimo, gladiatorių ir svarmenų kėlimo estafetės rungtis. Latviai pranašesni buvo tik paskutinėje rungtyje – virvės traukime.

Lietuvos rinktinei atstovavo Ž.Savickas, Vidas Blekaitis, Karolis Aleksandravičius ir Martynas Brusokas. Latviai savo gretose turėjo Oskarą Martužaną, Janį Šleckų, Didzį Zarinį ir Janį Ilgavižą.

Beje, V.Blekaitis prieš savaitę dalyvavo „Ultimate Strongman“ veteranų pasaulio čempionate. Ten lietuvis įveikė kvalifikaciją, bet jos metu patyrė peties traumą. Dėl šios priežasties finale lietuvis neturėjo vilčių kovoti dėl prizinių vietų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton