Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Buvęs „Manchester United“ strategas Jose Mourinho atskleidė, kad Anglijoje jis jautėsi lyg uždarytas į narvą ir negalėjo laisvai išreikšti savo nuomonės apie „Premier“ lygos teisėjų darbą.

Tiesa, portugalas neišskyrė vien tiek „Manchester United“, pabrėždamas, kad su tokia problema susidūrė ir Londono „Chelsea“ gretose.

J.Mourinho buvo atleistas iš „Manchester United“ trenerio pareigų praėjusių metų gruodį, o per savo karjerą Anglijoje jis ne vieną kartą paleido kandų komentarą į teisėjų pusę.

J.Mourinho teigia, kad jis buvo neteisingai baudžiamas, ir nors jam buvo skiriamos „juokingai mažos baudos“, jis buvo baudžiamas net ir tuomet, jeigu teisėją pagirdavo, o ne kritikuodavo.

„Anglijoje gyvenau beveik visus tuos 15 metų, kai palikau Portugaliją. Praleidau kelis metus Ispanijoje, kur situacija buvo panaši. Italijoje viskas yra kitaip. Italai labai mėgsta žaidimą ir taktiką. Žmonės dažnai ten kalba apie tai. Kai kurie daugiau kalba, kiti mažiau, vieni agresyviau, kiti ne. Bet tai yra patikimi žmonės, kurie turi daug garsių pavardžių, galinčių diskutuoti apie futbolą.

Anglijoje viskas skiriasi kaip diena ir naktis. Pavyzdžiui, aš kartais netgi jaučiausi lyg uždarytas į narvą, nes teisėjų darbo negalima komentuoti net prieš rungtynes. Už tokius dalykus esi baudžiamas, netgi prieš rungtynes vykstančiose spaudos konferencijose, kuriose išsakai viltį, kad teisėjas dirbs gerai, atsispirs spaudimui varžovų stadione, kad jis puikiai vertins kiekvieną situaciją. Tai yra uždrausta. Tai yra vertinama kai bandymas paveikti teisėją, kaip jo spaudimas.

Net ir geri žodžiai apie teisėją, kurių taip pat pasakydavau, buvo baudžiami. Portugalijoje teisėjams gali sakyti ką tik nori tiek prieš rungtynes, tiek jų metu, tiek po jų. Ten esi baudžiamas juokingai mažomis sumomis“, - teigia J.Mourinho.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool