Jurgenas Kloppas ir Mauricio Pochettino | Organizatorių nuotr.

Jurgenas Kloppas ir Mauricio Pochettino | Organizatorių nuotr.

Londono „Tottenham“ laukia paskutinis iššūkis šiame sezone: pabandyti mesti pirštinę „Liverpool“ ir tapti UEFA Čempionų lygos nugalėtojais. 

Prieš šias rungtynes „Tottenham“ treneris Mauricio Pochettino papasakojo jo laukiančius sunkius pasirinkimus formuojant startinę sudėtį bei išreiškė susižavėjimą „Liverpool“ strategu Jurgenu Kloppu.

„Tottenham“ šiose rungtynėse galės remtis nuo balandžio mėnesio pradžios čiurnos traumą besigydžiusiu Harry Kane‘u. Nors tai yra puikios naujienos visai komandai, M.Pochettino teks galvos skausmas, ką pasirinkti: ar kapitoną, ar iki šiol puikiai rungtyniavusius ir iki finalo atvedusius žaidėjus.

„Visi sprendimai yra sudėtingi, dėl to dažniausiai skauda širdį. Bet tai yra mano darbo dalis: nuspręsti, kurie vienuolika žaidėjų pradės rungtynes. Man šį sprendimą priimti tikrai nebus lengva.

Mes bandysime priimti geriausią įmanomą sprendimą, kuris padėtų mums laimėti. Tačiau tokiose rungtynėse yra labai skausminga pasirinkti tik tuos vienuolika žaidėjų, kurie galės pradėti jas. Tai yra skausmingiausia dalis“, -teigia M.Pochettino.

Nors tiek M.Pochettino, tiek J.Kloppui tai bus pirmasis triumfas Čempionų lygoje, argentiniečio varžovas finalų atžvilgiu yra kur kas labiau patyręs. J.Kloppui tai bus jau trečiasis finalas, tiesa, abu praėjusius jis pralaimėjo.

„Jurgenui būti finale prieš dešimt mėnesių ir dabar yra ypatinga. Aš juo labai žaviuosi. Jis yra labai geras pavyzdys kitiems.

Galbūt jam šiek tiek nepasisekė anksčiau, tačiau jis jau trečią kartą dalyvaus finale. Būtent patekimas į finalą ir yra sudėtingiausia dalis šiame turnyre.

Kartais visata yra tavo pusėje, kartais ji veikia prieš tave. Tačiau nukeliauti iki trečio Čempionų lygos finalo... Taip, aš juo labai žaviuosi“, - tikina „Tottenham“ strategas.

Užsisakykite Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.