„Liverpool“
45 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Burnely“
Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Nors „Liverpool“ dar nelaimėjo jokio titulo, tačiau Jurgenas Kloppas tiki, kad būtent dabartinė komanda jam yra geriausią, kokią jis yra treniravęs per savo karjerą.

Prieš UEFA Čempionų lygos finalą, kuris „Liverpool“ bus jau antras iš eilės, vokietis pripažino, kad dabartinė „raudonųjų“ ekipa jam yra geresnė nei Dortmundo „Borussia“, su kuria jis triumfavo Vokietijos pirmenybėse ir taip pat nukeliavo iki Čempionų lygos finalo.

„Tai įrodo paskutinis mūsų sezonas. Žinote, kad turėjau puikių komandų, tačiau nuo to laiko, kai atvykau į Angliją, jaučiu, kad tai yra geriausia mano treniruota ekipa, visi šie vaikinai.

„Borrusia“ buvo ypatinga komanda, netgi jaunesnė nei ši komanda, tačiau ji buvo nesubrendusi. Mes laimėjome lygą, todėl toks teiginys atrodo keistokas, tačiau ši „Liverpool“ ekipa parodė, kad yra jau subrendusi būti viena geriausių komandų pasaulyje. Dėl to jaučiuosi labai gerai“, - teigia J.Kloppas.

Strategas taip pat prisiminė ir praėjusių metų finalą, kuriame „Liverpool“ galiausiai nusileido prieš Madrido „Real“ rezultatu 1 – 3.

„Galbūt jie neturėjo daugiau potencialo, bet jie turėjo daugiau patirties ir kokybės. Jie laimėjo Čempionų lygą tris kartus iš eilės, todėl jiems nebuvo sudėtinga susitvarkyti su visomis finale nutikusiomis aplinkybėmis.

Praeina 20 minučių, kol vėl gali sugrįžti į aikštę, o tai yra labai daug laiko apmąstymams. Aplink tave vyksta vakarėlis, o tu sėdi persirengimo kambaryje. Tai buvo skirtingas lygis. Šį kartą komandų lygis bus labai panašus. Taip jau yra. Todėl šį kartą mes jaučiamės kitaip“, - sako J.Kloppas.

Nepaisant to, kad „Liverpool“ šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone pasirodė puikiai ir „Tottenham“ aplenkė net 26 taškais, jis kratosi favoritų etiketės finale.

„Anglijoje visi puikiai supranta, kad rungtynės tarp mūsų ir „Tottenham“ bus labai įtemptos. Mes abi rungtynes laimėjome rezultatu 2 – 1 ir abejose jose žaidėme tikrai gerai. Manau, kad mes nusipelnėme laimėti abi tas rungtynes, bet ypač antrosiose mums taip pat ir pasisekė.

Kitose šalyse žmonės mato, kad mus lentelėje skyrė 26 taškai ir dėl to mes esame aiškūs favoritai. Bet viskas yra kitaip“, - tvirtina „Liverpool“ strategas.

Užsisakykite Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.