Julija Jefimova ir Lilly King | Scanpix nuotr.

Julija Jefimova ir Lilly King | Scanpix nuotr.

 Indianapolyje (JAV) prasidėjo šiemet įkurtos FINA Čempionų plaukimo lygos trečiasis etapas, kuriame žiūrovai išvydo įtemptas kovas moterų 50 ir 200 m krūtine rungtyse.

Rio de Žaneiro olimpiadoje aršiai kovojusios amerikietė Lilly King ir rusė Julija Jefimovą ir šį kartą buvo favoritės bei pagrindinės kandidatės į aukso medalius.

50 m krūtine rungtyje L.King distanciją įveikė per 29,63 sek. ir aplenkė 29,93 sek. užtrukusią J.Jefimovą bei iškovojo aukso medalį.

Rezultatai | Organizatorių nuotr.

Rezultatai | Organizatorių nuotr.

200 m krūtine rungtyje situacija buvo praktiškai vienoda: L.King distanciją įveikė per 2 min. 21,39 sek. ir 0,20 sek. aplenkė J.Jefimovą (2:21,59) bei iškovojo antrąjį aukso medalį. Po 150 m dar pirmavo J.Jefimova (1:44,77 prieš 1:45,15), tačiau L.King geriau finišavo ir buvo pirma.

Rezultatai | Organizatorių nuotr.

Rezultatai | Organizatorių nuotr.

FINA Čempionų lygoje taikomi labai griežti atrankos kriterijai, o į kiekvieną rungtį kviečiami tik 4 geriausi sportininkai. Dėl šios priežasties Čempionų lygoje nėra atrankos varžybų, o iš karto vyksta finalai.

FINA Čempionų lygą šiemet sudaro 3 etapai, kurių bendras prizinis fondas sieks apie 3 mln. JAV dolerių. Kiekvienos rungties laimėtojas gaus 10 tūkst. JAV dolerių, antras finišavęs sportininkas gaus 8 tūkst. JAV dolerių, trečias – 6 tūkst. JAV dolerių, o ketvirtas – 5 tūkst. JAV dolerių. Taip pat yra numatyta 20 tūkst. JAV dolerių premiją už pasaulio rekordo pagerinimą.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton