Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Scanpix nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Scanpix nuotr.

 Liucernoje (Šveicarija) penktadienį startavo Europos irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausi Lietuvos sportininkų delegacija.

Puikiai startavo dabartinės pasaulio čempionės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė. Jos trečiajame moterų porinių dviviečių valčių atrankos plaukime finišavo pirmos (7:09.460 min.) ramiai pateko į pusfinalį. Pusę distancijos pirmavo olandės Elsbeth Beeres ir Laila Youssifou (7:10.840), bet įpusėjus distancijai jos praleido į priekį lietuves ir liko antros.

Vyrų porinių keturviečių valčių antrajame atrankos plaukime Dominykas Jančionis, Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas ir Giedrius Bieliauskas užėmė 5-ą vietą (6:05.590). Jie dėl vietos pusfinalyje kovos paguodos plaukime.

Mindaugas Griškonis vyrų vienviečių valčių pirmajame atrankos plaukime užėmė antrą vietą (7:06.000). Lietuvis nesunkiai pateko į ketvirtfinalį.

Moterų pavienių dviviečių valčių rungtyje į pusfinalį pateko Viktorija Senkutė ir Kamilė Kralikaitė. Lietuvės trečiajame atrankos plaukime buvo trečios (7:31.970) tarp keturių įgulų ir pelnė paskutinį kelialapį į pusfinalį.

Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritter vyrų porinių dviviečių valčių antrajame atrankos plaukime liko treti (6:38.660). Jie daugiau nei 16 sek. atsiliko nuo antrą vietą užėmusių lenkų ir dėl vietos pusfinalyje kovos paguodos plaukime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų