Pavelas Leusas | Elvio Žaldario nuotr.

Pavelas Leusas | Elvio Žaldario nuotr.

 X-ajame I lygos ture „Vilniaus“ futbolo klubo laukia sunki išvyka į Gargždus, kur juos priims vieni čempionato lyderių „Bangos“ futbolininkai. Tačiau tašką paskutiniame ture iškovojusių lygos debiutantų treneris Pavel Leus sako, kad ryžto ir noro jaunai ekipai Gargžduose nepritrūks ir žada intrigą aikštėje.

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pertraukos metu kelias laisvas dienas gavę „Vilniaus“ (14 vieta, 7 taškai) futbolininkai sužaidė draugiškas rungtynes su Minsko „Dinamo“ U19 ekipa. Jų metu vyr. treneris Igoris Morinas leido pasireikšti ir jauniausiems savo žaidėjams, kurie po kovos 1:2 (1:0) nusileido svečiams iš Baltarusijos. Klubo vartininkų treneris Pavel Leus sako, kad lygiosios IX ture su „Vilniaus Vyčiu“ (0:0)  ir proga atsipūsti po rungtynių maratono nuteikė optimistiškai.

„Turėjome pertrauką, per kurią atsipūtėme, analizavome praėjusias rungtynes ir produktyviai darbuojamės, ruošiamės artėjančiai kovai. Praėjusios rungtynės su „Vyčiu“ nuteikė optimistiškai, nes vaikinai buvo užsivedę, atidavė daug jėgų. Jei su tokia nuotaika toliau žaisime, viskas bus gerai“, – sakė P. Leus.

I lygoje tvirtai žengianti „Banga“ (2 vieta, 22 taškai) kol kas patyrė vienintelį pralaimėjimą laipteliu už ją aukščiau stovinčiam, bet tiek pat taškų turinčiam Telšių „Džiugui“. Visgi vilniečių lyderių statusas negąsdina.

„Mūsų jauniems žaidėjams kiekvienos tokios rungtynės turi būti didelis įvykis. Mes, kaip jauna komanda, galime prieš bet ką laimėti, bet ir prieš ką pralaimėti, todėl labai bus svarbus mūsų užsivedimas, nusiteikimas. Manau, Gargžduose galime gerai pasirodyti. „Banga“ yra lygos senbuvė ir viena iš lyderių. Ekipa yra subalansuota, tačiau mūsų žaidėjus tai turi tik motyvuoti. Trigubai maloniau tokią komandą yra įveikti“, – kalbėjo klubo vartininkus ruošiantis treneris. 

Keturis įvarčius įmušęs, rezultatyviausias „Vilniaus“ futbolininkas Ignas Kružikas mano, kad laukia labai sunki kova, tačiau žaidėjas galvoja apie taškus.

„Intensyviai ruošiamės rungtynėms Gargžduose, bus labai sunku žaisti su „Banga“. Kiek žinome, juos labai palaiko sirgaliai, turėtų daug žmonių atvykti į stadioną. Nepaisant „Bangos“ kaip lyderės vardo, tikimės taškų. Turime kilti kuo aukščiau ir negalvojame apie pralaimėjimus, mūsų tikslas – tik pergalės“, – prieš šeštadienio rungtynes sakė puolėjas. 

Itin gera atmosfera išsiskiriančiame Gargždų miesto stadione „Vilniaus“ varžovai žada didelę šventę.  

„Bangos“ rungtynės miestiečiams ir svečiams visada yra šventė. Tikimės, kad šeštadienį susirinks daug futbolo mylėtojų, tuo labiau, kad birželio 1-oji – ypatinga diena gargždiškiams. Miestas švęs savo gimtadienį, visai šalia stadiono esančiame slėnyje vyks įvairūs renginiai. Mūsų komanda stengsis nesugadinti miesto gimtadienio šventės“, – kalbėjo „Bangos“ vadovas Rimantas Mikalauskas. 

„Bangos“ futbolo klubas prisidėjo prie „Vilniaus“ iniciatyvos remti  „Lietuvos vaikų vėžio asociaciją „Paguoda“ ir rungtynių dieną skatins savo gerbėjus prisidėti prie šio kilnaus tikslo. Jau anksčiau sunkiai sergantiems vaikams paramos rinkimą iš savo fanų inicijavo „Džiugo“ ir Alytaus „Dainavos“ ekipos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų