Trentas Alexanderis-Arnoldas | Scanpix nuotr.

Trentas Alexanderis-Arnoldas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ krašto gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas teigia galvojantis tik apie triumfą UEFA Čempionų lygos finale ir mano, kad pergalės atveju vėliau jo komanda būtų tiesiog nesulaikoma.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai Čempionų lygos finale dalyvaus antrus metus iš eilės. Praėjusiame sezone jiems nepavyko iškovoti titulo, kadangi lemiamas rungtynes laimėjo Madrido „Real“ rezultatu 3 – 1.

O štai birželio 1-ąją vyksiančiose finalo rungtynėse „Liverpool“ susitiks su Londono „Tottenham“ ir gynėjas teigia galvojantis tik apie pergalę.

„Ši komanda yra pakankamai gera, kad laimėtų tiek Anglijos lygą, tiek Čempionų lygą. Mes tai parodėme per paskutinius du sezonus ir dabar turime tiesiog peržengti ribą, prie kurios esame. 

Esu įsitikinęs, kad greitu metu iškovosime titulą, o po jo būsime nesulaikomi. Tai ir yra mūsų tikslas – tapti grėsminga komanda, kuri būtų nepalaužiama.

Šį kartą mes žinome, ko galime tikėtis tokios svarbos rungtynėse. Mes puikiai suprantame šį žaidimą, tad būsime geriau pasirengę bet kokiems netikėtumams.

Dabar mes esame labiau išbaigta komanda, nei praėjusiais metais. Šiame sezone parodėme, kad turime ne vieną būdą laimėti rungtynes. Kai pirmieji mušame įvartį, mus labai sunku palaužti. Jeigu mums reikia vėlyvo įvarčio, mes jį galime įmušti. Jeigu mums reikia perlaužti rungtynes, mes mokame ir tai padaryti.

Jeigu nebūsime pasirengę šimtu procentų, „Tottenham“ gali mus nuskriausti. Tačiau mes ketiname aikštėje palikti absoliučiai visas jėgas“, - teigia T.Alexanderis-Arnoldas.

Užsisakykite Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.