Lietuva
Rungtynės prasidės 19:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
Čekija
Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ kapitonas Sergio Ramosas pastaruoju metu buvo sietas su išvykimu į kitą klubą, tačiau dabar jis patvirtino, kad nori užbaigti profesionalo karjerą Madride.

„Real“ prezidentas Florentino Perezas neseniai atskleidė, kad S.Ramosas turėjo planų persikelti rungtyniauti į Kiniją. Klubo prezidento teigimu, gynėjas atėjo pas jį į biurą kartu su savo agentu ir pareiškė, kad sulaukė labai pelningo pasiūlymo iš neįvardinto Kinijos klubo, tačiau pagal galiojančias lygos taisykles jam reikėtų persikelti be perėjimo mokesčio.

Visgi S.Ramosas nebuvo išleistas į kitą klubą nemokamai, o dabar pats futbolininkas pareiškė, kad yra ištikimas „Real“ ekipai, kurioje norėtų ir pabaigti savo profesionalaus žaidėjo karjerą.

„Aš esu Madridistas. Noriu čia užbaigti savo karjerą. Nenoriu, kad sirgaliai turėtų kokių nors abejonių dėl to. Pastaruoju metu buvo daug spekuliacijų dėl mano ateities, todėl noriu pabrėžti savo ištikimybę šiame klubui“, - teigia S.Ramosas, kuris taip pat patvirtino, kad jo santykiai su F.Perezu yra lyg tėvo ir sūnaus.

Gynėjas taip pat patvirtino ir informaciją, jog jis buvo sulaukęs pelningo pasiūlymo iš klubo Tolimuosiuose Rytuose.

„Tikra gavau pasiūlymą iš Kinijos. Jeigu nebūčiau laukiamas „Real“ gretose, turėčiau alternatyvą. Tačiau šiuo metu turiu kontraktą su „Real“ ir ketinu likti čia viso kontrakto metu. Man labai svarbu, kad mane čia norėtų matyti tiek sirgaliai, tiek komandos draugai bei prezidentas“, - teigia S.Ramosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City