Vertingiausi futbolo klubai pasaulyje | Scanpix nuotr.

Vertingiausi futbolo klubai pasaulyje | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ aplenkė „Manchester United“ ir vėl susigrąžino vertingiausio futbolo klubo pasaulyje titulą. Madrido klubas taip pat yra ir vertingiausių visų pasaulio klubų sąrašo penkete.

„Forbes“ sudarytame vertingiausių futbolo klubų sąraše 4,24 mlrd. dolerių įvertintas „Real“ pakilo į pirmą šio sąrašo vietą, iš jos išstumdamas pastaruosius dvejus metus viršuje karaliavusius „Manchester United“, kurie šiuo metu vertinami 3,8 mlrd. Antroje vietoje liko „Barcelona“ (4 mlrd.).

Į pirmąjį penketą taip pat įtraukti Miuncheno „Bayern“, kurie įvertinti 3 mlrd. dolerių, bei „Manchester City“, kurių vertė siekia 2,69 mlrd.

Skaičiuojama, kad dvidešimties vertingiausių futbolo klubų pasaulyje vidutinė vertė siekia 1,75 mlrd. dolerių, o tai rodo 34 procentų kilimą lyginant su praėjusiais metais.

Visą vertingiausių futbolo klubų dvidešimtuką rasite šioje fotogalerijoje:

„Real“ taip pat pateko ir tarp penkių vertingiausių pasaulio klubų, kuriame yra du futbolo klubai ir abu jie yra iš Ispanijos.

Vertingiausiu pasaulio sporto klubu pripažinti Dalaso „Cowboys“ (amerikietiškas futbolas), kurių vertė siekia 5,6 mlrd. dolerių. Antroje vietoje liko Niujorko „Yankees“ (beisbolas), kurie įvertinti 4,6 mlrd.

Trečioje vietoje atsidūrė „Real“, o štai ketvirta ir penkta vietomis pasidalino po 4 mlrd. dolerių įvertinti „Barcelona“ ir Niujorko „Knicks“ (krepšinis).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …
Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal