Raheemas Sterlingas ir Danny Rose'as | Scanpix nuotr.

Raheemas Sterlingas ir Danny Rose'as | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ gynėjas Danny Rose’as pripažino, kad niekuomet nesitikėjo, jog pateks į UEFA Čempionų lygos finalą, tačiau taip pat teigia, kad tai yra puikus atspindys jo komandos progreso.

„Tottenham“ savo kelyje iki finalo pašalino tiek Dortmundo „Borussia“, tiek „Manchester City“, tiek ir Amsterdamo „Ajax“. Pastaruosius jie įveikė pelnydami lemtingą įvartį paskutinėmis atsakomojo susitiko sekundėmis.

Finale, kuris vyks Madride, Ispanijoje, „Tottenham“ susidurs su „Liverpool“, o D.Rose’as teigia, kad nors to ir nesitikėjo, jo komanda yra verta žaisti lemiamose rungtynėse.

„Visą tą laiką, kai esu „Tottenham“ gretose, žaidimas UEFA Čempionų lygos finale niekuomet nešmėkštelėdavo mano mintyse. Visuomet labai norėjau laimėti Anglijos „Premier“ lygą. Bet štai sugebėjome nukeliauti iki Čempionų lygos finalo, taip pat žaidėme abejų taurių turnyrų pusfinaliuose.

Niekuomet nepagalvojau, kad mane nuo Čempionų lygos titulo skirs vos 90 minučių. Niekuomet negalvojau, kad taip nutiks būtent su „Tottenham“. Bet tai tik įrodo, kad futbole gali nutikti visko“, - teigia D.Rose’as.

Užsisakykite Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.