Motobolas | Organizatorių nuotr.

Motobolas | Organizatorių nuotr.

 Gegužės 26 d. Kretingoje pasibaigusiame tarptautiniame motobolo turnyre Kretingos motobolo klubas iškovojo pirmąją vietą. Į turnyrą atvyko svečiai iš Vokietijos „MSF Tornado Kierspe“ ir Skuodo „Bartuva“, rungtynės buvo žaidžiamos 2 kėlinius po 20 minučių.

Kretingiškiams pavyko įveikti abi varžovų komandas ir taip atsirevanšuoti „MSF Tornado Kierspe“ komandai už patirtą pralaimėjimą prieš tai dieną vykusiose draugiškose tarpusavio rungtynėse. Skuodo „Bartuvos“ ir Vokietijos komandos tarpusavyje sužaidė lygiosiomis, surinko vienodą taškų kiekį ir įvarčių santykį, tačiau dėl didesnio įmuštų įvarčių kiekio 2-ąją turnyro vietą iškovojo „MSF Tornado Kierspe“.

Turnyro dalyvius apdovanojo Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius ir Kretingos motobolo klubo vadovas Eduardas Steckis.

Rezultatai:

Gegužės 25 d.

Kretingos motobolo klubas 5–6 MSF Tornado Kierspe (2 – Renatas Žiubrys, 2 – Lukas Šimkus, 1 – Paulius Žąsytis; 3 – Oliver Sinn, 2 – Kevin Friedrich, 1 – Mark Stephan).

Gegužės 26 d.

Kretingos motobolo klubas 3–2 MSF Tornado Kierspe (2 – Lukas Šimkus, 1 – Renatas Žiubrys; 2 – Oliver Sinn).

MSF Tornado Kierspe 3-3 Skuodo „Bartuva“ (3 – Kevin Friedrich; 2 – Oleg Isajev, 1 – Žygimantas Petkus)

Kretingos motobolo klubas 1–0 Skuodo „Bartuva“ (1 – Renatas Žiubrys).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.