Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenui Hazardui Europos lygos finalas gali tapti paskutinėmis rungtynėmis vilkint Londono „Chelsea“ marškinėlius, o paskutinėms šio sezono rungtynėms besiruošiantis belgas nusprendė išreikšti padėką savo klubui.

E.Hazardas dar nuo praėjusios vasaros yra siejamas su persikėlimu į Madrido „Real“. Belgas ne kartą kalbėdamas su spauda išreiškė šiltus jausmus šiai komandai, o prieš kelias savaites pripažino, kad jau yra priėmęs sprendimą dėl savo ateities ir jį pasakęs „Chelsea“ vadovams, tačiau taip pat pripažino, kad jo ateitis nėra jo rankose.

Dabar prieš Europos lygos finalą E.Hazardas lyg atsisveikindamas išreiškė padėką „Chelsea“ už septynerius Londone praleistus metus.

„Kai atvykau į čia, buvau dar kūdikis. Dabar esu didelis žmogus. Tačiau kaip asmenybė aš visiškai nepasikeičiau. Vis dar esu toks pats. 

Kaip žaidėjas mušu daugiau įvarčių ir turiu daugiau patirties, tačiau bandau išlikti tokiu pat, kaip ir pradžioje. O ir kai baigsiu čia savo etapą, bandysiu išlikti tokiu pat.

Kai pirmą kartą į čia atvykau, buvau šiek tiek išsigandęs. Didieras Drigba paliko komandą, o kai turi tokį žaidėją, neabejotinai kovoji dėl titulų. Tačiau galiausiai žaidžiau su aukščiausio lygio futbolininkais.

O jeigu pažvelgsime į šiuos septynerius metus, su „Chelsea“ nuveikėme nepakartojamų dalykų. Kartu laimėjome trofėjus ir aš esu dėl to laimingas. Turėjau galimybę prisijungti prie „Manchester United“, „Manchester City“ ar „Tottenham“, bet pasirinkau teisingai.

Kalbėjausi su savininku, telefonu taip pat kalbėjausi su D.Drogba ir Joe Cole‘u, jie mane įtikino, kad tai yra geriausias klubas“, - teigia belgas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vyga
2019-05-28 18:49:53
idiotas jei iseis, vistiek nieko nelaimes su realu, chelsea galetu tapti legenda... dundukas nera tox geras kaip cia visi ji piesia
Atsakyti