„Liverpool“
69 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Burnely“
Dovydas Neverauskas | Scanpix nuotr.

Dovydas Neverauskas | Scanpix nuotr.

 Geriausias visų laikų Lietuvos beisbolininkas Dovydas Neverauskas trumpam buvo pakviestas atgal į stipriausios pasaulyje lygos MLB klubą Pitsburgo „Pirates“.

Lietuvis per dvi dienas „Pirates“ gretose sužaidė dvejas rungtynes prieš Los Andželo „Dodgers“. „Pirates“ abejas šias rungtynes namuose pralaimėjo: šeštadienį 2:7 ir sekmadienį 7:11.

D.Neverauskas šeštadienį aikštėje pasirodė 9-ajame kėlinuke, kai „Pirates“ jau buvo atsilikę 2:7. Lietuvis turėjo problemų su pataikymu į mušėjų zonas: tiek Cody Bellingeris, tiek Russellas Martinas galėjo netrukdomi žingsniuoti į bazes. Tuo tarpu Corey Seagerio, Matto Beaty ir Enrique Hernandezo atmuštus kamuoliukus laiku sugavo „Pirates“ gynėjai. Lietuvis šiose rungtynėse taškų nepraleido.

Sekmadienį D.Neverauskas buvo išleistas jau prasidėjus 6-ajam kėlinukui ir „Pirates“ atsiliekant 3:7. „Dodgers“ tuo metu jau buvo užėmę ne vieną bazę ir lietuvis turėjo problemų. Jis kamuoliuku pataikė į Austiną Barnesą, kuris automatiškai galėjo užimti pirmąją bazę. Tai leido E.Hernandezui pereiti į antrą bazę, C.Seageriui – į trečią, o Mattui Beaty – pelnyti tašką (3:8).

Vėliau Alexas Verdugo „pasiaukojo“ mušdamas kamuoliuką toli į orą. Jis pats buvo eliminuotas iš žaidinmo, bet C.Seageris tuo metu suspėjo pelnyti tašką (3:9). Vėliau sėkmingai smūgiavo ir Jocas Pedersonas, o tašką pelnė E.Hernandezas (3:10). Galiausiai Maxo Muncy atmuštą kmauoliuką laiku sugavo „Pirates“ gynėjai ir šis nelengvas kėlinukas baigėsi. D.Neverauskas po jo buvo pakeistas.

Pirmadienį „Pirates“ pranešė, kad lietuvis buvo išsiųstas atgal į pagrindinę dublerių komandą Indianapolio „Indians“. Ten D.Neverausko rodikliai tiesiog puikūs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.