„Liverpool“ sirgaliai | Organizatorių nuotr.

„Liverpool“ sirgaliai | Organizatorių nuotr.

Jau šios savaitės pabaigoje paaiškės naujieji Europos futbolo karaliai. Tačiau UEFA Čempionų lygos finalas šį kartą atneša ne tik džiaugsmą ir šventę, tačiau ir Ispanijos sostinės Madrido barų savininkų nerimą ir baimę.

Birželio 1-ąją vyksiančiame Čempionų lygos finale susitiks dvi Anglijos komandos - „Liverpool“ ir Londono „Tottenham“. Abi komandos gavo maždaug po 16 tūkst. bilietų, tačiau Madride tikimasi daug didesnio anglų sirgalių antplūdžio.

Jau dabar skaičiuojama, kad finalo dieną mieste turėtų lankytis apie 70 tūkst. anglų sirgalių, bent 20 tūkst. jų bus be bilietų į rungtynes. Tai reiškia, kad tokie sirgaliai užplūs specialias sirgaliams skirtas zonas bei aplink jas esančius barus. O štai pastarųjų savininkai būtent dėl to ir nerimauja.

Likus vos penkioms dienoms iki finalo, Ispanijos dienraštis apžvelgė šią temą ir ant viršelio užrašė vienintelį trumpą žodį – baimė. Laikraštis praneša apie barų savininkų ir darbuotojų susirūpinimą dėl gausybės anglų futbolo sirgalių, kurie mėgsta išsišokti ir neretai pridaryti rūpesčių, kaip kad „Liverpool“ sirgaliai Barselonoje prieš pirmąsias Čempionų lygos pusfinalio rungtynes.

Vieno baro savininkas Marcai atskleidė, kad jis ir anksčiau yra turėjęs problemų su sirgaliais, kuomet varžovų komandos sirgaliai ruošėsi krepšinio rungtynėms su Madrido „Real“, o futbolo sirgaliai keliauja daug didesnėmis grupėmis.

„Dabar vertiname situaciją ir svarstome, ar tiesiog visam šeštadieniui užsidaryti. Kai kurie kolegos jau nusprendė, kad tą dieną tiesiog nedirbs.

Šioms apylinkėms negalima užtikrinti saugumo. Anksčiau jau turėjome problemų dėl 50 ar 100 serbų, kurie atvyko palaikyti krepšinio komandos. Greičiausiai viskas bus taip, kad šeštadienį užsidarysime ir atsidarysime tik pirmadienį, jog apsaugotume savo sveikatą“, - teigia baro savininkas.

Tačiau ne visi ketina reaguoti taip drastiškai. „Hard Rock Cafe“ savininkas teigia, kad savaitgalį ketina pasamdyti daug apsaugos darbuotojų.

„Jeigu mes įprastai turime vieną apsaugos darbuotoją, tai nuo ketvirtadienio iki sekmadienio turėsime aštuonis“, - teigia kavinės savininkas.

Kol vieni baiminasi dėl nesaugumo ar perpildytų miesto aikščių, kai kurie barų savininkai planuoja užsisakyti daugiau nei įprastai alkoholio atsargų, jog galėtų pagirdyti anglų sirgalius.

„Dažniausiai per savaitę išnaudojame dvi statines alaus, tačiau ketvirtadieniui, penktadieniui ir šeštadieniui ketiname užsisakyti po tris statines, tad iš viso jų turėsime devynias“, - teigia dar vieno baro savininkas.

Užsisakykite Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool