Suomių ir rusų rungtynės | IIHF nuotr.

Suomių ir rusų rungtynės | IIHF nuotr.

 Šeštadienį Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalyje netikėtą pralaimėjimą patyrė visą būrį NHL žvaigždžių atsivežusi Rusijos rinktinė. Iki šiol be pralaimėjimų čempionate žengę rusai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo vos du NHL žaidėjus savo gretose turinčiai Suomijos ekipai.

Suomijos rinktinės gynėjas Oliweris Kaski po rungtynių prisiminė ankstyvą incidentą su Aleksandru Ovečkinu. Sužaidus vos kiek daugiau nei 4 min. jie abu buvo pasodinti ant nubaustųjų suolelio. Suomis buvo nubaustas už varžovo lazdos laikymą, o A.Ovečkinas – už šiurkštų elgesį.

„Ovečkinas bandė sulaužyti man stuburą. Laimei, jam tai nepavyko, o mes galiausiai laimėjome. Po tokios pergalės išnyksta bet koks skausmas“, - kalbėjo O.Kaski.

Rusijos žiniasklaida po rungtynių stebėjosi, kaip jų žaidėjai nesugebėjo įmušti nė vieno įvarčio į Suomijos rinktinės vartus. Rusai kartu sudėjus šiame NHL sezone įmušė 212 įvarčių, bet taip ir nerado spragų suomių gynyboje.

„Didžiausias fiasko Rusijos ledo ritulio istorijoje. Didesnis nei Sočyje ir Vankuveryje“, - taip rašė „Sport-express.ru“

Beje, Rusijos rinktinės gerbėjai greitai surado nesėkmės „priežastį“. Jie prisiminė, kad vos prieš porą savaičių šalies prezidentas Vladimiras Putinas šventinėse rungtynėse pelnė 10 įvarčių ir ragino pakviesti jį rinktinę.

Rusijos fanai reikalauja pakviesti Putiną | Organizatorių nuotr.

Rusijos fanai reikalauja pakviesti Putiną | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

egis
2019-05-25 23:50:26
Pervėlai fanai "atsibudo", jau prieš išvykstant į Pasaulio čempionatą turėjo tokius reikalavimus reikšt, o A.Ovečkiną palikt Maskvoj vietoj V.Putino.
Atsakyti