Dajana Jastremska | Scanpix nuotr.

Dajana Jastremska | Scanpix nuotr.

 Strasbūre (Prancūzija) pasibaigusiame WTA „International“ serijos „Internationaux de Strasbourg“ moterų teniso turnyro finale triumfavo 19-metė ukrainietė Dajana Jastremska (WTA-42), kuri šeštadienį per 2 valandas 57 minutes 6:4, 5:7, 7:6 (7:3) įveikė korto šeimininkę Carolinę Garcią (WTA-24). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Pirmajame sete C.Garcia laimėjo tris varžovės padavimų serijas, bet D.Jastramska taip pasižymėjo net 4 kartus. Antrajame sete tenisininkės vėl turėjo gausybę „break pointų“, tik šį kartą juos realizuoti sekėsi kur kas prasčiau. D.Jastremska ilgą laiką buvo priekyje (2:0, 5:3) ir turėjo dvi galimybes tašku užbaigti finalą, bet C.Garcia atsilaikė, laimėjo dvi iš eilės varžovės padavimų serijas ir po spurto 4:0 pergalingai baigė setą.

Lemiamas finalo trečdalis taip pat buvo dramatiškas. Tenisininkės trečiajame ir ketvirtajame geimuose apsikeitė laimėtomis varžovės padavimų serijomis. Dešimtajame geime C.Garcia buvo per tašką nuo pergalės, bet D.Jastremska išsigelbėjo. Pratęsime prancūzė buvo panaikinusi ankstyvą deficitą (iš 0:2 į 2:2), tačiau tuomet D.Jastremska laimėjo net keturis taškus iš eilės ir nulėmė finalo baigtį.

D.Jastremska trečią kartą karjeroje žaidė tokio rango turnyro finale ir trečią kartą jį laimėjo. Ukrainietei atiteko 280 WTA vienetų reitingo taškų ir 34,677 tūkst. eurų.

WTA „International“ serijos moterų teniso turnyro Strasbūre prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.