Dainius Adomaitis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

  Vilniaus „Rytas“ ir antrose pusfinalio rungtynėse dominavo ir tiesiausiu keliu žengė į „Betsafe–LKL“ finalą. Bene įdomiausia turėjusi būti atkrintamųjų serija pasibaigė užtikrintu „Ryto“ triumfu 2-0 prieš Klaipėdos „Neptūną“.

Nuo pat rungtynių pradžios rungtynes kontroliavę vilniečiai 83:70 (25:12, 24:15, 19:19, 15:24) susitvarkė su „Neptūnu“ ir antrus metus iš eilės žengė į didįjį finalą.

Po rungtynių „Ryto“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis kalbėjo apie gerą žaidimą pusfinalio serijoje bei rungtynėse įvykusį dviejų žaidėjų konfliktą.

„Noriu padėkoti žaidėjams už darbą viso sezono metu, jog tikėjo tuo, ką darome bei darė tai iki galo. Ne kiekvienas per savo karjerą turi tiek sunkių momentų, kiek mes turėjome su traumomis ir žaidėjų rotacijomis. Džiaugiuosi, kad jie liko susikaupę, nors buvo lengva palūžti tam tikrose situacijose. Jie padarė savo darbą taip, kaip reikia.

Svarbiausias dalykas buvo intensyvumas gynyboje ir vyrai išėjo į rungtynes žinodami jų vertę bei nenorėdami grįžti į Klaipėdą. Su tuo intensyvumu šiek tiek perlenkėme lazdą ir patys neturėdami didelės rotacijos šiek tiek pavargome. Gerai, kad persvara buvo didelė ir žaidėjai laiko tai savo rankose. Gynyboje vienas prieš vieną turėjome itin geras abejas rungtynes, labai retai klysdavome“, – kalbėjo D.Adomaitis.

„Ryto“ treneris taip pat pasidalino ir savo nuomone apie Simo Galdiko ir Martyno Echodo konfliktą. Nors „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis akcentavo, kad lyga turėtų peržiūrėti M.Echodo žaidimą ir į tai reaguoti, tačiau D.Adomaitis atkreipė dėmesį į S.Galdiką ir negailėjo jam kritikos.

„Galima padėkoti S.Galdikui, kad jis sužaidė su „Ryto“ marškinėliais šiame susitikime. Turėtų diskvalifikuoti jį keliems mačams už tokius dalykus. Jis praėjusiame susitikime vos tris kartus nenusuko galvos M.Echodui“, – sake D.Adomaitis.

D.Adomaitis taip pat pasidžiaugė patekimu į LKL finalą ir teigė, kad žaidėjų forma po trečiųjų ketvirtfinalio rungtynių su Utenos „Juventus“ šoktelėjo į viršų.

„Kiekvienam žmogui malonu matyti galutinį rezultatą. Faktas, kad sporte yra sėkmės faktorius ir džiaugiuosi, kad nebuvo jokių klaustukų serijoje, viską laimėjome užtikrintai. Mūsų darbas yra žiaurus tuo, kad gali laimėti, pasidžiaugti, bet rytoj viskas prasideda iš naujo“, – kalbėjo D.Adomaitis. „ Prieš antras rungtynes Utenoje matėsi, kad kylam mūsų fiziškumas, didėja greičiai ir ateina lengvumas. „Juventus“ tuomet sužaidė puikų mačą, tikrai rungtyniavo itin gerai ir laimėjo. Džiugu, kad forma, žaidėjų supratimas ir minčių įgyvendinimas susidėjo pusfinalyje. Laimėjome prieš gerą komandą – taškų skirtumas neatspindi „Neptūno“ pajėgumo. Faktas parodo, kad šiuo metu esame geros formos bei pelnytai laimėjome“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tai
2019-05-25 20:34:48
Gaila neptuno
Atsakyti
va va
2019-05-25 10:44:35
Galdikas aišku neteisus. Gaidžiukų liesti negalima. Jie juk silpni ir tik iš pasalų smogti moka. Gerai, kad jis susivaldė ir tik stuktelėjo, nes jei būtų kirtęs kaip Zidanas tai pasekmės būtų buvę kur kas sunkesnės. Na ir jei Adomaitis mano, kad už tai Galdiką reikia diskvalifikuoti keliems mačams, tai bjaurius provokatorius bent dvejiems. Va tuomet būtų beveik teisybė...
Atsakyti
kaka
2019-05-24 23:25:03
Rinktinės treneris veliasi į intrigėles. Nu kam jam tai reikalinga? Sako Galdikas vos tris kartus galvos nenusuko? nu tai gal tegul tas vaikas mažaiu dantis rodo po kiekvieno dėjimo ir mažiau skeryčiojasi, nieks ir tos galvos nesukinės :) Bet Adomaitis pats dar nesuaugęs
Atsakyti