Dustino Poirierio ir Eddie Alvarezo dvikovos akimirka | Scanpix nuotr.

Dustino Poirierio ir Eddie Alvarezo dvikovos akimirka | Scanpix nuotr.

 Rugsėjo 7-ą dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyks grandiozinis „UFC 242“ turnyras, kuriame lanuojama, jog UFC lengvo svorio kategorijos čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas gins savo titulą prieš Dustiną Poirier.

Nors oficialiai apie šią kovą dar nėra paskelbta, tačiau užkulisiuose jau neretai apie ją kalbama ir yra pasirodę pranešimų, kad liko suderinti tik paskutines detales.

D.Poirier taip pat tikisi šios kovos ir su MMA bendruomene pasidalino savo mintimis apie tai, kaip reikėtų kovoti, kad įveiktų C.Nurmagomedovą.

„Nėra vieno dalyko, ties kuriuo man reikėtų dirbti. Reikia gerinti viską ir tiesiog būti geresniu kovotoju“, – kalbėjo D.Poirier. „Aš galiu atsikelti po parvertimų, aš sukuriu erdvę savo džiudžitsu sugebėjimais. Nežinau, ar žmonės žino, kaip ilgai aš treniruojuosi džiudžitsu. Tiek, kiek kovoju ir net prieš tai aš tai dariau, tai – maždaug 14 ar 15 metų. Aš esu juodas džiudžitsu diržas. Aš sukursiu pakankamai erdvės galutiniams veiksmams ir pastatysiu jį į pavojingą poziciją bei priversiu mane gerbti, o tada – atsikelsiu.

Aš priversiu jį daryti klaidas ir pažiūrėsime, kas tada bus. Jeigu jis sulėtės, jis eis žemyn. Manau, kad su mano visais sugebėjimais, aš galiu pridaryti jam problemų. Man nereikia jo nuvarginti tam, kad laimėčiau šią kovą.

Kaip įprastai, paneigsiu visas prognozes, tai yra mano gyvenimo istorija“.

Nors „UFC 242“ oficialiai kol kas suplanuota tik Belalo Muhammado ir Takashi Sato bei Khalido Taha ir Bruno Silva dvikovos, tačiau taip pat manoma, jog šiame turnyre turėtų kovoti ir C.Nurmagomedovo komandos draugai Zubaira Tukhugovas ir Abubakaras Nurmagomedovas, kuriam tai būtų debiutas UFC organizacijoje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sajanas
2019-05-24 19:20:07
Kad pries Khabiba laimes Poireris labai stipriai abejoju,uzteks paversti kova i imtynes ir viskas,baigta.
Atsakyti
Prisipazinkit
2019-05-24 13:45:58
Google translator ismokot naudotis?
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United