Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas rugsėjo pradžioje veikiausiai gins turimą diržą „UFC 242“ turnyre prieš amerikietį Dustiną Poirier. C.Nurmagomedovo diskvalifikacija baigsis liepos pradžioje, o po Ramadano jis kaip tik turės apie 100 dienų pilnavertei treniruočių stovyklai. Tiesa, C.Nurmagomedovas anksčiau minėjo, kad negrįš į UFC tol, kol kas nesibaigs skirtos diskvalifikacijos visiems jo bičiuliams po „UFC 229“ turnyro.

Ilgiausias diskvalifikacijas tada gavo Abubakaras Nurmagomedovas ir Zubaira Tuchugovas. Jie abu buvo suspenduoti metams, tad negalėjo kovoti iki spalio, o „UFC 242“ turnyro metu jiems vis dar būtų galiojusios minėtos sankcijos.

Dėl šios priežasties Nevados atletikos komisija surengė specialų posėdį, kuriame dar kartą nagrinėjo A.Nurmagomedovo ir Z.Tuchugovo bylas. Abu šie kovotojai sutiko atlikti viešuosius darbus, todėl jų diskvalifikacijos terminas buvo sutrumpintas 35 dienomis. Tai reiškia, kad rugsėjį jie jau nebebus suspenduoti, o C.Nurmagomedovas galės laikytis savo žodžio ir kautis su D.Poirier.

„Mes esame arti susitarimo dėl kitos Chabibo kovos. Man dar reikia susitikti su Dana White‘u, bet manau, kad jau artimiausiu metu galėsime pranešti geras naujienas. Jei viskas bus pagal planą, rugsėjį Chabibas susikaus su Poirier, o gruodį – su Georgesu St-Pierre‘u. Chabibui nori įeiti į istoriją kaip geriausias visų laikų kovotojas, o norint tai padaryti, reikia nugalėti GSP“, - aiškino C.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City
Pir 12-16 Crystal Palace 21 : 45 Brighton & Hov…