Rungtynių akimirka | „Facebook“ nuotr.

Lietuvos A lygoje trečiadienį vakare įvyko karštas Kauno derbis, kuriame dramatišką pergalę rezultatu 4 – 3 iškovojo „Kauno Žalgiris“.

Tiesa, rungtynės Mindaugo Čepo auklėtiniams prasidėjo tiesiog tragiškai ir sužaidus vos 8-ias minutes jie atsiliko net trimis įvarčiais.

5-ą minutę Kauno „Stumbrą“ į priekį išvedė smūgiu galva pasižymėjęs Lucas Villela, po kelių minučių kamuolį į vartus pasiuntė Levas Mačarašvilis, tą pačią 8-ą minutę dar kartą pasižymėjo ir L.Villela – 3 – 0.

„Kauno Žalgiris“ nepasidavė ir dar pirmajame kėlinyje sušvelnino atsilikimą, kai 31-ą minutę Danielis Romanovskis atliko tolimą smūgį, po kurio kamuolys atsimušė rikošetu ir pakliuvo į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje „Kauno „Žalgiris“ toliau sėkmingai mažino atsilikimą. 58-ą minutę Pijus Širvys pirmasis suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir krūtine jį nukreipė į vartus, o 73-ią minutę rezultatą išlygino Rokas Krušnauskas.

Po tokios įvykių eigos „Stumbras“ palūžo ir galiausiai praleido dar vieną įvartį. 83-ią minutę pergalingą smūgį atliko Joao Figueiredo ir dovanojo „Kauno Žalgiriui“ pergalę.

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas