Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

 Naująja UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempione tapusi brazilė Jessica Andrade neslepia savo pagarbos lietuvių kilmės kovotojai Rose Namajunas, kuri sutiko atvykti į Rio de Žaneirą (Brazilija) ir ten ginti savo diržą prieš vietinę kovotoją.

R.Namajunas po pralaimėjimo užsiminė apie tai, kad gali baigti karjerą. Visgi, J.Andrade mielai suteiktų revanšą buvusiai čempionei, jei tik ši nuspręs tęsti karjerą.

„Labiausiai norėčiau revanšinės kovos su Rose. Ji labai gražiai pasielgė, sutikdama atvykti į Braziliją ir ten ginti savo diržą, nors neprivalėjo to daryti. Žinau, kad dabar ji paskendusi vidiniuose apmąstymuose, bet jei ji kada nors norės kovoti dėl diržo, aš mielai atvyksiu į Denverį (JAV) ir suteiksiu jai progą kautis namų teritorijoje. Noriu padaryti tai, ką ji padarė dėl manęs“, - kalbėjo J.Andrade.

Brazilė taip pat yra numačiusi ir „planą B“: „Jei Rose nenorės kovoti, tuomet mano varžove greičiausiai taps Ninos Ansaroff ir Tatianos Suarez kovos nugalėtoja. Visgi, UFC sunku numatyti ateitį, todėl aš tiesiog toliau dirbsiu treniruotėse, palaikysiu formą ir lauksiu, ką jie man pasiūlys. Nemanau, kad artimiausiu būtų teisinga rengti revanšinę kovą prieš Joanną Jedrzejczyk. Nuo tada, kai jai pralaimėjau, Joanna iš 3 kovų minimalaus svorio kategorijoje laimėjo tik 1. Šioje svorio kategorijoje yra ir daugiau merginų, kurios įdeda daug sunkaus darbo ir yra nusipelniusios kovos dėl diržo.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bebenciukas
2019-05-22 15:06:41
Sava teritorija galetu buti Zalgirio sporto rumai----va cia tai butu!!!!!!
Atsakyti