Rusų ir švedų rungtynės | IIHF nuotr.

Rusų ir švedų rungtynės | IIHF nuotr.

 Vienuolika dienų vykęs pasaulio ledo ritulio čempionato grupių etapas baigėsi, po kurio aštuonios stipriausios komandos dėl čempionų titulo tęs kovą atkrintamosiose.

Tik po paskutinių grupių etapo rungtynių paaiškėjo galutinės tiek A, tiek B grupių rikiuotės ir paaiškėjo ketvirtfinalio poros.

A grupėje pirmą vietą užėmusi Kanada susikaus su pasaulio vice čempionais šveicarais, B grupėje nenugalima buvusi Rusija susitiks su JAV ledo ritulininkais, antri A grupėje likę suomiai kovos su pasaulio čempionais švedais, o Čekijos rinktinė susitiks su Vokietija.

Ketvirtfinalis startuos gegužės 23-ią dieną ir pirmose rungtynėse susitiks Rusijos ir JAV rinktinės bei Kanados ir Šveicarijos komandos

Šiame čempionate įdiegta ir viena naujovė, kuri komandas palies pusfinalio etape. Nors buvo įprasta, kad ketvirtfinalių poros jau žino, su kurių porų nugalėtojais kovos pusfinalyje, tačiau dabar taisyklės buvo pakeistos ir viskas spręsis po grupių etapo paaiškėjusiame reitinge.

Geriausia į pusfinalį patekusi komanda žais su paskutinį reitingą turinčia ekipa, o antroji – su trečioje reitingo vietoje po grupių etapo buvusia komanda.

Reitingas:

1) Rusija (1 vieta B grupėje, 21 taškas)

2) Kanada (1 vieta A grupėje, 18 taškų)

3) Čekija (2 vieta B grupėje, 18 taškų)

4) Suomija (2 vieta A grupėje, 16 taškų)

5) Švedija (3 vieta B grupėje, 15 taškų)

6) Vokietija (3 vieta B grupėje, 15 taškų)

7) JAV (4 vieta A grupėje, 14 taškų)

8) Šveicarija (4 vieta B grupėje, 12 taškų)

Taip pat po grupių etapo paaiškėjo ir 9-16 vietas užėmusios komandos:

9) Slovakija

10) Latvija

11) Danija

12) Norvegija

13) Didžioji Britanija

14) Italija

15) Prancūzija

16) Austrija

Prancūzija ir Austrija kitais metais rungtyniaus IA divizione, o jas elite pakeis Kazachstano ir Baltarusijos rinktinės.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.





Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141