Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ futbolininkai priešpaskutinėse Italijos „Serie A“ sezono rungtynėse išplėšė dramatiškas lygiąsias, pasibaigusias rezultatu 3 – 3 prieš „Bologna“.

Gerai rungtynes pradėję „Lazio“ jau 14-ą minutę pirmavo, kai Joaquinas Correa sulaukė komandos draugo perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartus.

Į tai „Bologna“ atsakė dviem greitais įvarčiais antro kėlinio pradžioje. 50-ą minutę rezultatą išlygino Andrea Poli, o po minutės jį persvėrė Mattia Destro.

Neilgai trukus rezultatą lygino jau „Lazio“. 59-ą minutę Bastosas sulaukė Ciro Immobile perdavimo ir atliko tikslų smūgį. Visgi, greitai „Bologna“ ir vėl buvo priekyje, kai 63-ią minutę Riccardo Orsolini nukreipė kamuolį į vartus – 3 – 2.

Išsaugoti persvaros nepavyko, kadangi 80-ą minutę Sergejus Milinkovičius-Savičius atliko labai svarbų smūgį, po kurio rezultatas tapo 3 – 3.

Pen 12-06 Internazionale 21 : 45 Roma
Šeš 12-07 Atalanta 16 : 00 Hellas Verona
Šeš 12-07 Udinese 19 : 00 Napoli
Šeš 12-07 Lazio 21 : 45 Juventus