Lilly King | Scanpix nuotr.

Lilly King | Scanpix nuotr.

 JAV baigėsi „Tyr Pro Swim“ serijos plaukimo varžybos, kuriose netrūko įspūdingų rezultatų. Beje, anksčiau būtent šiose varžybose savo sugrįžimą planavo Rūta Meilutytė. Deja, dabar ji nesitreniruoja, laukia bausmės iš tarptautinės antidopingo agentūros, todėl praleido šias varžybas ir apskritai neaišku, ar dar sugrįš į didįjį sportą.

Savo klasę vėl įrodė olimpinė čempionė amerikietė Lilly King. Ji įtikinamai laimėjo tiek 100 m (1:05.68 min.), tiek 50 m (30.03) plaukimo krūtine rungtis. Abiejuose finaluose ji pasiekė geriausius sezono rezultatus pasaulyje, pranokdama rusės Julijos Jefimovos pasiekimus (atitinkamai – 1:05.99 ir 30.26).

Paskutinę varžybų dieną J.Jefimova prarado ir sezono rekordininkės statusą 200 m plaukime krūtine (2:22.52). L.King tame finale buvo tik trečia (2:24.60), o triumfavo amerikietė Annie Lazor su nauju sezono rekordu (2:20.77).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.