FK „Vilnius“ sulaukė skandinavų bendrovės paramos | Ingos Petkutės-Armoškienės nuotr.

FK „Vilnius“ sulaukė skandinavų bendrovės paramos | Ingos Petkutės-Armoškienės nuotr.

 Vos šių metų sausio pradžioje žinomo šalyje biuro baldų gamintojo Petro Narbuto valdomo „Narbuto paramos fondas“ įkurtas futbolo klubas „Vilnius“ toliau įrodinėja savo ambicijas. Nors futbolo aikštėje vilniečiai I lygos futbolo čempionate bent jau kol kas užima tik tryliktą vietą iš šešiolikos čempionato dalyvių, tačiau nepaisant ne visada pergalingo žaidimo šalies čempionate, klubo vadyba toliau stiprina finansinį pajėgumą pritraukdama vis naujų rėmėjų gretas. Prie jau esamų klubo rėmėjų prisijungia ir danų kapitalo bendrovė „Asgaard Property“, komercinio nekilnojamojo turto vystytoja, kuri savo veiklą orientuoja į specializuotus, išskirtinius nekilnojamojo turto projektus, daugiausia Vilniuje.  Bendradarbiavimo sutartį dėl partnerystės paramos ir rinkodaros srityse pasirašė UAB „Asgaard Property“ direktorius Per Siegfried Skisaker ir sostinės klubo vadovas Stasys Petrauskas.

Lietuvoje veikianti UAB „Asgaard Property“ yra antrinė investicijų įmonės „Asgaard A/S“ bendrovė. Daugiau negu 30 metų veikianti  Pretzmannų šeimos įmonė pastarąjį dešimtmetį didžiausią dėmesį skiria veiklai Jungtinėse Amerikos valstijose, Kanadoje, Lietuvoje, Vokietijoje ir Danijoje. „Asgaard Property“ prisijungė prie jau esamų VšĮ Futbolo klubas „Vilnius“ rėmėjų: NIKE prekinio ženklo atstovų Lietuvoje UAB „Sporto dvasia“, sporto prekių parduotuvių tinklo „Sportland“, saugos tarnybos „Argus“ ir bendrovės „Birštono mineraliniai vandenys“.

Pagal ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį tarp sostinės klubo ir skandinavų kapitalo bendrovės, „Asgaard Property“ prekės ženklas mainais į paramą tampa vienu iš FK „Vilnius“ rėmėju, bendrovei bus suteiktas atitinkamas rinkodaros paslaugų paketas. Pažymėtina, kad futbolo klubo „Vilnius“ biuras įsikurs prestižiniame verslo centre „B Nordic 26“, kurį taip pat valdo bendrovė „Asgaard property“.

FK „Vilnius“ sulaukė skandinavų bendrovės paramos | Ingos Petkutės-Armoškienės nuotr.

FK „Vilnius“ sulaukė skandinavų bendrovės paramos | Ingos Petkutės-Armoškienės nuotr.

Kaip teigė „Vilniaus“ klubo direktorius Stasys Petrauskas, klubui ši partnerystė yra labai svarbi ne tik dėl ekonominių priežasčių, bet ir dėl pasitikėjimo rinkoje.„Džiaugiamės, kad šios gilias verslo tradicijas turinčios šeimos atstovai kaip paramos partnerius pasirinko mūsų klubą. Skandinavai, kurie versle išsiskiria savo verslo skaidrumu, parama bendruomenei ir kitų žmogiškų vertybių palaikymu, pasirinko būtent FK „Vilnius“ klubą. Tai neabejotinai įrodo, jog mūsų klubo veiklos ir vystymo modelis yra teisingas, jis sulaukia palaikymo ne tik tarp futbolo fanų, bet ir tarp verslo atstovų, potencialių rėmėjų, partnerių, investuotojų į futbolo verslą. Kita vertus, tai labai stipriai įpareigoja aukštus rezultatus pasiekti ne tik futbolo aikštėje, bet ir klubo vadybos srityje, kuriant abipusę vertę klubo partneriams. Būtent tai mes ir ketiname daryti,“ – užtikrintai žadėjo klubo direktorius S. Petrauskas.

Bendrovės „Asgaard Property“ vadovas Lietuvoje Per Skisaker neslėpė savo meilės futbolui ir palaikymo futbolo klubas „Vilnius“ vizijai bei veiklos planams. „Kai klubo vadovas pristatė sostinės klubo viziją ir idėjas, pamačiau daug sinergijos tarp mūsų atstovaujamų organizacijų. Šią partnerystę taip pat matyčiau kaip savotišką areną, tam, kad susitikti senus ir naujus draugus, naujus verslo partnerius. Žinoma, mes esame laimingi, galėdami palaikyti klubo pastangas raginti jaunus žmones siekti futbolo aukštumų, – kalbėjo nekilnojamo turto vystytojų atstovas P. Skisaker.

Futbolo klubo „Vilnius“ fanams bendrovės „Asgaard Property“ vadovas  linkėjo būti aktyviems, o klubui – kuo greičiau įgyvendinti planuojamus tikslus bei tapti vienu iš Lietuvos TOP futbolo klubų, kuriuo galėtų didžiuotis visi rėmėjai ir fanai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų