Priešpaskutiniame Italijos „Serie A“ ture užfiksuotas komandų persiskirstymas turnyro lentelės viršuje, kur Milano „Inter“ prarado ilgai turėtą trečiąją poziciją.

Į ją pakilo Bergamo „Atalanta“ futbolininkai, kurie išvykos rungtynėse sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su Turino „Juventus“.

„Atalanta“ pirmoji išsiveržė į priekį, kuomet 33-ią minutę Josipas Iličičius išnaudojo komandos draugo perdavimą ir lengvu smūgiu iš artimo atstumo nukreipė kamuolį į vartus.

Rungtynėms jau artėjant prie pabaigos Turino ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, kadangi 80-ą minutę po Mario Mandžukičiaus atlikto smūgio kamuolys kirto vartų liniją.

Rungtynes „Juventus“ užbaigė būdami mažumoje. 92-ą minutę teisėjas parodė tiesioginę raudoną kortelę Federico Bernardeschi ir išvijo jį iš aikštės.

Priešpaskutiniame ture nepasisekė trečią vietą praradusiems Milano „Inter“, kurie išvykos rungtynėse net 1 – 4 nusileido prieš „Napoli“.

Carlo Ancelotti auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau 16-ą žaidimo minutę mėgavosi persvara, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Piotras Zielinskis.

Antrajame kėlinyje „Napoli“ užtikrintai didino savo persvarą. 61-ą minutę varžovų vartininką nuginklavo Driesas Mertensas, 71-ą minutę įvartį pridėjo ir Fabianas Ruizas, o po septynių minučių jis pratęsė varžovų triuškinimą dar vienu taikliu smūgiu.

Netrukus „Inter“ pelnė paguodos įvartį ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą, kai 81-ą minutę Mauro Icardi realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Šeš 02-29 Lazio 16 : 00 Bologna
Šeš 02-29 Udinese 19 : 00 Fiorentina
Šeš 02-29 Napoli 21 : 45 Torino
Sek 03-01 Milan 13 : 30 Genoa
Sek 03-01 Parma 16 : 00 SPAL
Sek 03-01 Sassuolo 16 : 00 Brescia
Sek 03-01 Lecce 16 : 00 Atalanta
Sek 03-01 Cagliari 19 : 00 Roma