Marcas Marquezas | Scanpix nuotr.

Marcas Marquezas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Le Mane (Prancūzija) vyko penktosios „MotoGP“ sezono lenktynės, kurias laimėjo iš „pole“ pozicijos startavęs ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ motociklu. Beje, tai buvo 300-oji „Honda“ pergalė istorijoje stipriausios klasės lenktynėse.

Iš „pole“ pozicijos startavęs M.Marquezas penktajame rate buvo praradęs lyderio vietą australui Jackui Milleriui („Ducati“), bet čia pat susigrąžino pirmą vietą. J.Milleris galiausiai finišavo tik ketvirtas. Jis dar praleido į priekį italus Andrea Dovizioso („Ducati“) ir Danilo Petrucci („Ducati“). Legendinis italas Valentino Rossi („Yamaha“) liko penktas.

Prancūzijos GP lenktynių rezultatai | Organizatorių nuotr.

Prancūzijos GP lenktynių rezultatai | Organizatorių nuotr.

Beje, du lenktynininkai sugebėjo kristi nuo savo motociklų dar apšilimo rate. Taip lenktynes susigadino ispanas Joanas Miras („Suzuki“) ir čekas Karelas Abrahamas („Ducati“).

M.Marquezas su 95 taškais dabar jau kiek tvirčiau jaučiasi bendros įskaitos lyderio pozicijoje. Į antrą vietą pakilo A.Dovizioso (87), o į trečią nukrito ispanas Alexas Rinsas („Suzuki“, 75), kuris Le Mane buvo tik 10-as. Nedaug atsilieka ir V.Rossi (72).

Šeštosios sezono lenktynės birželio 2-ą dieną vyks Italijoje. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.