Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

  Šeštadienio naktį Ročesteryje (Niujorko valstija) vykusiame „UFC on ESPN+ 10“ mišrių kovos menų turnyro pagrindinėje dvikovoje 34-erių metų brazilas Rafaelis dos Anjosas sugebėjo atsilaikyti prieš aršiai puolusį Keviną Lee, kuris galiausiai pavargo, o R.dos Anjosas ketvirtojo raundo pabaigoje pergalę šventė rankos laužimu.

MMA žurnalistas Joshas Grossas po pergalės negailėjo pagyrų R.dos Anjosui ir svarstė, kaip viskas galėjo pasikeisti, jei ne trauma, kuri brazilui sutrukdė kautis su Conoru McGregoru 2016 m. kovą. Brazilas tuomet susilaužė pėdą ir turėjo atšaukti kovą, o jį pakeitė Nate‘as Diazas.

C.McGregorui tokie svarstymai įspūdžio nepadarė: „Niekada nesužinosime, kas būtų nutikę, nes jis prarado drąsą paskutinę akimirką dėl lūžusio piršto.“

C.McGregorui atsaką pateikęs Alexanderis Jacobsenas patalpino R.dos Anjoso pėdos nuotrauką, bet airis vėl tik pasijuokė: „Nežinojau, kad tai iš tikrųjų tebuvo sumušimas.“

Beje, Airijos žiniasklaida jau trimituoja, kad įžeidimo pastarosiomis dienomis sulaukė ir pats C.McGregoras. Terri Murray, kuri tikina, kad permiegojo su C.McGregoru ir kad būtent jis yra dukrelės Clodagh tėvas, patalpino vaizdo įrašą, kur mergaitė neišsilaikė ant kojų, stovėdama ant batuto.

Terri Murray įgėlė Conorui McGregorui | Instagram.com nuotr

Terri Murray įgėlė Conorui McGregorui | Instagram.com nuotr

„O, Dieve. Ji visai kaip tėvas negali pastovėti ant kojų“, - rašė T.Murray, taip tarsi užsimindama į C.McGregoro kovą su Chabibu Nurmagomedovu, kai airis didžiąją kovos dalį praleido gulėdamas ant nugaros.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.