Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

 Rugsėjo 7-ą dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 242“. Pagrindinė vakaro kova dar nepaskelbta, bet nedaug kas abejoja, kad šiame turnyre dėl lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo susikaus rusas Chabibas Nurmagomedovas ir amerikietis Dustinas Poirier.

Amerikietį treniruojantis Danas Lambertas prieš kovą perspėjo C.Nurmagomedovą, kad šis verčiau nekartotų klaidų, kurias darė kovoje prieš Alą Iaquintą.

„Tai bus didinga kova. Chabibas jau tapo pasaulinio lygio žvaigžde. Jis turi tą monstrišką pergalę prieš Conorą ir yra tikras žvėris. Tuo tarpu Dustinas yra numeris 1 reitinge ir jis turi laikinąjį čempiono diržą, tad tai bus įspūdinga kova. Chabibas per karjerą UFC beveik nėra pralaimėjęs raundų, net ir sekundes raunduose jis retai pralaimi. Visgi, jei Chabibas ketvirtajame raunde stovės toks pat išsekęs, kaip kovoje prieš Alą Iaquintą, tada aš jam nieko gero nežadu. Dustinas tokiu atveju taip nubaustų Chabibą, kad jam maža nepasirodytų“, - aiškino D.Lambertas.

C.Nurmagomedovas šiuo metu laikosi Ramadano, kuris baigsis už poros savaičių. Tuomet rusas galės pradėti pilnavertę treniruočių stovyklą. Jo diskvalifikacija po „UFC 229“ turnyro baigsis liepos mėnesį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

genys
2019-05-18 09:35:29
Jei Xabibas 4 raunde bus pavarges, tai Poirier is vis nebegyvas.
Atsakyti
Sajanas
2019-05-18 01:32:06
Poieier nepadarys nieko Chabibui,imtynes ims virsu
Atsakyti
Visi jie
2019-05-17 23:14:15
Tik gasdint temoka..
Atsakyti