Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą praėjusio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Rio de Žaneirą (Brazilija) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Turnyrą vainikavo titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo. Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gynė 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas (8-4). Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžusi sportininkė susitiko su 27-erių metų brazile Jessica Andrade (20-6).

R.Namajunas dominavo pusantro raundo, bet tuomet buvo numesta varžovės galva žemyn ir pralaimėjo techniniu nokautu. J.Andrade bandė pervesti kovą į parterį. R.Namajunas, kaip jau tapo įprasta, stengėsi sugriebti varžovei už rankos, prieš jai tą padarant. Brazilė nesunkiai pakėlė čempionę į orą ir tuomet metė ją žemyn. R.Namajunas leidosi galva į narvo grindinį ir nebepakilo tęsti kovos.

Nepaisant efektingos kovos baigties, buvęs UFC pasaulio čempionas britas Michaelas Bispingas pareiškė, kad J.Andrade pergalė buvo atsiktinumas. Anot jo, R.Namajunas būtų revanšinės kovos favoritė.

„Jessica Andrade dabar čempionė. To tikrai nebūčiau prognozavęs. Nenoriu menkinti Jessicos ir pasirodyti negerbiantis jos, bet ši pergalė buvo atsitiktinumas. Tokie dalykai narve įprastai nenutinka. Jessica daug kartų yra atlikusi šį veiksmą, bet jos varžovės ant galvos po to nesileisdavo. Nesakau, kad ji negalėtų revanšinėje kovoje nugalėti Rose, bet manau, kad Rose būtų aiški favoritė, ypač prisimenant tai, ką matėme per pusantro raundo Brazilijoje. Kaip ir sakiau, mano žodžiai gali skambėti kaip menkinantys Jessicos pasiekimą. Tai nebuvo mano tikslas“, - aiškino M.Bispingas.

Pati R.Namajunas po pralaimėjimo užsiminė apie tai, kad jos karjera gali būti baigta. Kol kas ji ilsisi po kovos, o sprendimą dėl ateities žada priimti vėliau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

h
2019-05-17 18:25:25
Gryna tiesa
Atsakyti