Rusijos čiuožėjos | Instagram.com nuotr

Rusijos čiuožėjos | Instagram.com nuotr

 2018-2019 m. dailiojo čiuožimo sezonas baigėsi visai neseniai, o jame šio sporto gerbėjai bei ekspertai pastebėjo naują madą – provokuojančias čiuožėjų aprangas. Šioje srityje ypač pasižymėjo ryškiausios Rusijos žvaigždės.

Europos čempionato parodomojoje programoje didelio atgarsio susilaukė Aleksandros Stepanovos pasirodymas. Rusė pasirodymui pasirinko perregimą kostiumą, kuris paliko nedaug vietos vaizduotei. A.Stepanova vėliau tikino nesuprantanti kai kurių pasipiktinusių dailiojo čiuožimo sirgalių ir žadėjo peržiūrėti pasirodymą bei keisti aprangą, jei ši tuo metu buvo netinkamai apšviesta.

Dar anksčiau – sezono pradžioje vykusiose varžybose Kanadoje – Elizaveta Tuktamyševa sušoko aistringą šokį ant ledo pagal Britney Spears dainą „Toxic“. Tuomet ji pasirodymo metu nusimetė savo švarkelį ir liko su apatiniais. E.Tuktamyševa netrukus pareiškė, kad už dailųjį čiuožimą geriau tik seksas.

„Tai buvo kaip šviežio oro gurkšnis, nes iki manęs niekas neišsirengdavo dailiajame čiuožime. Šou versle leidžiami kur kas labiau provokuojantys pasirodymai, nei čia. Suprantu, kad dailusis čiuožimas yra konservatyvus sportas, bet aš norėjau jam suteikti šiek tiek karščio. Tai buvo man trenerio idėja. Jis žino, ko nori sirgaliai. Vien per praėjusį mėnesį 25 tūkst. naujų žmonių ėmė sekti mane socialiniuose tinkluose. Žinoma, sulaukiau ir daug neigiamų žinučių, ypač iš moterų, kurios ragino mane apsirengti. Kai kurioms tiesiog patinka kritikuoti kitas“, - tuomet aiškino E.Tuktamyševa.

Pasaulio čempionato medalininkei Anna Pogorilajai toks tautietės elgesys įspūdžio nepadarė: „Tu manai, kad derama išsirengti viešoje vietoje? Aš niekada negalėčiau taip pasielgti, nes gerbiu save.“

Jaunoji Alina Zagitova irgi nusprendė paeksperimentuoti. Ji įkūnijo kino heroję Larą Croft ir pasirinko labai aptemptą aprangą.

Galiausiai prie naujosios mados prisijungė ir Jevgenija Medvedeva. Ji paruošė programą pagal Arianos Grande dainą „7 Rings“ ir taip pat pasirinko atviresnę aprangą, nei įprastai.

Naujosios tendencijos dailiajame čiuožime pasitinkamos ne vien su kritika. Dalis daliojo čiuožimo gerbėjų giria sportininkes, kad šios ieško naujų ir drąsių būdų perteikti savo sumanymus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.