Lietuviai Europos žaidynėse | Scanpix nuotr.

Lietuviai Europos žaidynėse | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį, gegužės 16 dieną, įvyko eilinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis. Jame buvo patvirtintas Lietuvos delegacijos sąrašas antrosioms Europos žaidynėms.

Oficialią Lietuvos komandą Baltarusijos sostinėje vyksiančiose žaidynėse sudarys 73 sportininkai, 30 trenerių, 4 komandų vadovai, 11 medikų, 3 delegacijos vadovai ir 10 komandą aptarnaujančio personalo. LTeam komandoje Lietuvos garbę gins 31 moteris ir 42 vyrai, 13 sporto šakų atstovai. Iš viso oficialios Lietuvos delegacijos, vyksiančios į Europos žaidynes, sąraše - 131 asmuo (sportininkų, trenerių ir komandų techninio personal sąrašą rasite žemiau).

Posėdyje buvo atkreiptas dėmesys į sportininkų sąraše esantį boksininką Evaldą Petrauską, kuris dėl problemų su teisėsauga yra laikinai suspenduotas. Olimpinio medalio savininko dalyvavimas antrosiose Europos žaidynėse paaiškės artėjant varžyboms.

Vydomajame komitete informuota apie LTOK atstovų dalyvavimą XV Europos jaunimo olimpinio festivalio Baku (Azerbaidžanas) misijos vadovų seminare bei tarptautinėje fizinio raštingumo konferencijoje Vinipege (Kanada).

Posėdyje taip pat buvo pristatytas pirmą kartą Lietuvoje žiniasklaidos atstovams surengto projekto „Lyčių lygybės link žiniasklaidoje“ seminaras, aktualiausi artėjančios Olimpinės dienos renginio iššūkiai bei jau nuveikti darbai. LTOK VK posėdyje papildytas Lietuvos olimpinės komandos kandidatų Tokijo olimpinėms žaidynėms sąrašas bei patvirtinti Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės ir olimpinės pamainos sportininkų 2018-2019 metų sezono sąrašai.

LTOK VK posėdyje dalyvavo LR Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, pristačiusi Lietuvos sporto politikos aktualijas.

Oficialus LTeam sportininkų, trenerių ir techninio personalo Europos žaidynėse sąrašas:

Badmintonas

Vytautė Fomkinaitė | Organizatorių nuotr.

Vytautė Fomkinaitė | Organizatorių nuotr.

Vytautė Fomkinaitė (vienetas, dvejetas)

Gerda Voitechovskaja (dvejetas)

Treneris Juozas Špelveris

Baidarių ir kanojų irklavimas

Arturas Seja | Alfredo Pliadžio nuotr.

Arturas Seja | Alfredo Pliadžio nuotr.

Vadim Korobov (C-1 1000 m)

Rūta Dagytė (C-1 200 m)

Ričardas Nekriošius (K-2 1000 m)

Andrėj Olijnik (K-2 1000 m)

Artūras Seja (K-1 200 m)

Henrikas Žustautas (C-2 1000 m; C-1 200 m)

Ilja Davidovskij (C-2 1000 m)

Vyr. treneris Romualdas Petrukanecas, treneriai Sergėj Sorokin, Kazimieras Rėksnys ir Egidijus Gustas, kineziterapeutas Jurijus Vaščenkovas, komandos vadovas Egidijus Balčiūnas

Boksas

Evaldo Petrausko ir Kakha Avetisiani dvikova | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Evaldo Petrausko ir Kakha Avetisiani dvikova | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Edgaras Skurdelis (60 kg)

Evaldas Petrauskas (64 kg)

Saimonas Banys (69 kg)

Vytautas Balsys (75 kg)

Paulius Zujevas (81 kg)

Robertas Jokulys (91 kg)

Mantas Valavičius (+91 kg)

Vyr. treneris Vidas Bružas, treneris Vincas Murauskas

Dviračių sportas

Simona Krupeckaitė | Tomo Gaubio nuotr.

Simona Krupeckaitė | Tomo Gaubio nuotr.

Simona Krupeckaitė (sprintas, komandinis sprintas, keirinas, 500 m)

Miglė Marozaitė (sprintas, komandinis sprintas, keirinas, 500 m)

Olivija Baleišytė (skračas, grupinės, omniumas, medisonas)

Vasilijus Lendel (sprintas)

Svajūnas Jonauskas (keirinas)

Viktorija Šumskytė (medisonas, skračas, grupinės, omniumas)

Vyr. treneris Dmitrij Leopold, trenerė Solveiga Baleišytė, komandos vadovas Bronislavas Pliavga

Gediminas Bagdonas (grupinės, individualios)

Ramūnas Navardauskas (grupinės)

Ignatas Konovalovas (grupinės, individualios)

Venantas Lašinis (grupinės)

Rojus Adomaitis (grupinės)

Treneris Artūras Šiugždinis, mechanikas Saulius Šakinis, masažuotojas Paulius Katinas

Rasa Leleivytė (grupinės)

Silvija Pacevičienė (grupinės, individualios)

Treneris Valerijus Konovalovas, masažuotojas Paolo Baldi

Dziudo

Santa Pakenytė | Scanpix nuotr.

Santa Pakenytė | Scanpix nuotr.

Sandra Jablonskytė (+78 kg)

Santa Pakenytė (+78 kg)

Karolis Bauža (-100 kg)

Kęstutis Vitkauskas (-73 kg)

Treneris Eduard Techov

Gimnastika

Robertas Tvorogalas | Scanpix nuotr.

Robertas Tvorogalas | Scanpix nuotr.

Robert Tvorogal (daugiakovė, atskiri prietaisai)

Treneris Jevgenij Izmodenov

Imtynės

Danutė Domikaitytė | imtynes.lt nuotr.

Danutė Domikaitytė | imtynes.lt nuotr.

Danutė Domikaitytė (WW 68 kg)

Kamilė Gaučaitė (WW 76 kg)

Kornelija Zaicevaitė (WW 62 kg)

Auksė Rutkauskaitė (WW 57 kg)

Treneriai Aivaras Kaselis, Tatsiana Bokhan, Andrius Stočkus

Lukas Krasauskas (FS 97 kg)

Treneris Sergejus Kasimovas

Eividas Stankevičius (GR 87 kg)

Romas Fridrikas (GR 130 kg)

Vyr. treneris Mindaugas Ežerskis, treneris Ruslan Vartanov

Krepšinis 3x3

Paulius Semaška | I.Kasparaitytės nuotr.

Paulius Semaška | I.Kasparaitytės nuotr.

Medas Kuprijanovas

Paulius Semaška

Lukas Grabauskas

Gytis Radzevičius

Komandos vadovas Darius Sarkanas, treneris Dainius Novickas

Lengvoji atletika

Liveta Jasiūnaitė | Scanpix nuotr.

Liveta Jasiūnaitė | Scanpix nuotr.

Karolina Deliautaitė (100 m)

Kostas Skrabulis (100 m)

Rapolas Saulius (110 m b/b)

Rasa Mažeikaitė (100 m b/b)

Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas)

Jogailė Petrokaitė (šuolis į tolį)

Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį)

Agnė Šerkšnienė (4x400 m)

Modesta Justė Morauskaitė (4x400 m)

Artūras Janauskas (4x400 m)

Rokas Pacevičius (4x400 m)

Benediktas Mickus (universali estafetė)

Eglė Balčiūnaitė (universali estafetė)

Gediminas Truskauskas (universali estafetė)

Eva Misiūnaitė (universali estafetė)

Mindaugas Striokas (estafetė)

Akvilė Andriukaitytė (100 m)

Martynas Vrašinskas (110 m b/b)

Gabija Galvydytė (estafetė)

Monika Elenska (estafetė)

Augustė Ragalaitė (šuolis į tolį)

Komandos vadovė Nijolė Medvedeva, treneriai Teresė Nekrošaitė, Martas Skrabulis, Mindaugas Krakys, Audronė Gavelytė, kineziterapeutas Spartakas Zastarskis

Sambo

Karina Stefanovič | Organizatorių nuotr.

Karina Stefanovič | Organizatorių nuotr.

Karina Stefanovič (+80 kg)

Gintaras Katkus (52 kg)

Treneris Eduardas Rudas

Stalo tenisas

Medardas Stankevičius | ITTF nuotr.

Medardas Stankevičius | ITTF nuotr.

Medardas Stankevičius (vienetas)

Treneris Viktoras Stankevičius

Šaudymas

Gabrielė Rankelytė | Organizatorių nuotr.

Gabrielė Rankelytė | Organizatorių nuotr.

Gabrielė Rankelytė (25 m MP (30+30))

Trenerė Vida Zvicevičienė

Alisa Bogdanova (SK 125JW)

Rolandas Račinskas (SK 125)

Treneris Germanas Bogdanovas

Šaudymas iš lanko

Inga Timinskienė (Recurve Women)

Treneris Ugnius Timinskas


sabonis
2019-05-16 19:18:44
KAM TUOS DIKAADUONIUS SIUNCIAT TEN
Atsakyti
Rūtenis
2019-05-18 21:04:22
Kad tu per visą gyvenimą pasiektum tai ką pasiekė tie dykaduoniai:)

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141